Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] Niefabryczny subwoofer


Gość matiii1986

Rekomendowane odpowiedzi

Instalacja subwoofera w P12 skonstruowana jest tak, że fabryczny sub ma wejscie wysokiego napięcia czy jak to tam nazywają - jest wpięty pod głośnik tylny prawy i przedni lewy, albo na odwrót. Dlatego też, jeśli nie masz fabrycznego subwoofera a masz instalację pod niego przygotowaną, albo masz fabryczny subwoofer ale chcesz go zastąpić innym - polecam zakup skrzyni z wbudowanym wzmacniaczem i wejście opisanym jako HI - podłączamy przewody prosto od głośników, zamiast przewodów sygnałowych CHINCH. Wtedy masz od razu na gotowo, działa regulacja głośności itd.

 

To tylko moja sugestia, ja bym tak to zrobił. Jak chcesz, to mam schemat przewodów od audio, może będzie pomocny.

Z drugiej zaś strony - uważam że sub w P12 jest bardzo dobrej jakości jak na fabryczny głośnik niskotonowy w plastikowej obudowie. Sam mam zamiar na wiosnę zakupić taki subwoofer i zapakować go pod siedzenie do Micry. Tym bardziej, że sub z P12 ma wbudowany wzmacniacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...