Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Filmowa instrukcja demontażu boczków i przyciemniania szyb


JACKO29

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda nie mojego autorstwa,ale myślę ,że niedługo może się komuś przydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dzięki bardzo przyda się :), jak zrobi się cieplej będę chciał dostać się do głośników, a tutaj pięknie pokazane jak boczki zdemontować. W kolejce czekają jeszcze nakładki na progi i tylni zderzak, ale temperatury i aura niesprzyjające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chaddy , te podkladki kupiles oryginalne? Nakladki na progi masz na mysli -"nakladka ochronna progow, bez podswietlenia, aluminium, przod i tyl" a nakladka na tylni zderzak to tzw pampers czy "nakladka ochronna zderzaka tylnego" ? Tak podpytuje bo mysle, co moglbym do swojego jeszcze dolozyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nakładki kupiłem nieoryginalne, w kolorze czarnym (oryginały pewnie by powaliły ceną, a w zasadzie i tak ich nie widać, ale myślę, że spełnią swoje zadanie - moja córka raczej szybko by sponiewierała lakier na progu). Natomiast na zderzak tylni mam zamiar założyć nakładkę chroniącą przed porysowaniem go przedmiotami wkładanymi do bagażnika ( w zasadzie miałem z tego zrezygnować, gdy uświadomiłem sobie iż moja szanowna małżonka będzie pewnie czasami wkładać do bagażnika wózek, który jednak trochę waży....). Ponieważ jeden ze sprzedawców mieszka w mojej okolicy - pofatygowałem się osobiście na oględziny tegoż ustrojstwa, i wygląda to całkiem obiecująco - stal nierdzewna szczotkowana - wykonanie moim zdaniem bardzo dobre, i chyba co najważniejsze nie będzie się rzucało zbytnio w oczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek,podaj namiary na tego sprzedawcę,może mi się kiedyś przydać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem na allegro nakladki na progi ale nie podobaja mi sie one. Oryginalne wygladaja lepiej -ale ile drozej :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...