Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Pierwszy przegląd i następne.


suszara
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zainteresuj się tym od 1.2 renault.Może byc identyczny pomierzyc i po wymiarach.

http://www.skleprenaultwarszawa.pl/pl/p/Filtr-powietrza-Renault-i-Dacia-1.5-dCi,-1.2-TCe,-0.9TCe/379

http://www.czesciauto24.pl/filtron/2555381


Io nowość i jeszcze trzeba kombinować z zamiennikami ,ale one są na 100% 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainteresuj się tym od 1.2 renault.Może byc identyczny pomierzyc i po wymiarach.

http://www.skleprenaultwarszawa.pl/pl/p/Filtr-powietrza-Renault-i-Dacia-1.5-dCi,-1.2-TCe,-0.9TCe/379

http://www.czesciauto24.pl/filtron/2555381

Io nowość i jeszcze trzeba kombinować z zamiennikami ,ale one są na 100% 

Masz kolego racje nowe wozidło trzeba bulić, Z renault ten filtr powinien pasować cena podobna jak w serwisie nissana, mimo wszystko kupno filtrów poza serwisem i tak wychodzi drogo. Mam tylko nadzieje że za rok będzie taniej :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zadam może głupie pytanie, ale czy ma to jakiekolwiek znaczenie, że pójdę na przegląd po 13 miesiącach, a nie 12. Powinienem już posłać swojego na przegląd, ale na razie brak czasu mi to uniemożliwia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Servisy tylko czekają na takich jak Ty - jedną gwarancję będą mieli z głowy ...

Jest telerancja przeglądu i w km i w czasie ale na Twoim m-cu uzgodniłbym  to z ASO w którym będziesz ten przegląd robił !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wydaje mi się żeby serwis robił jakiś wielki problem - w końcu to oni biorą kasę za przegląd, a jak by olali klienta i jego gwarancję to raczej już by go więcej nie zobaczyli, jego pieniędzy również. Poza tym naprawy gwarancyjne to chyba raczej finansuje dystrybutor danej marki, a nie salon/serwis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wydaje mi się żeby serwis robił jakiś wielki problem - w końcu to oni biorą kasę za przegląd, a jak by olali klienta i jego gwarancję to raczej już by go więcej nie zobaczyli, jego pieniędzy również. Poza tym naprawy gwarancyjne to chyba raczej finansuje dystrybutor danej marki, a nie salon/serwis

całe te przeglądy to wielki wyzysk i pic na wode.nie wymienisz oleju i tracisz całą gwarancje ,nawet na głośniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz zgodnie z prawem nie musisz robic przegladow w ASO aby nie stracic gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz zgodnie z prawem nie musisz robic przegladow w ASO aby nie stracic gwarancji.

 

Ale teraz zgodnie z prawem nie musisz robic przegladow w ASO aby nie stracic gwarancji.

wydaje mi się że musisz robić w ASO ale możesz mieć swoje części

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chaddy

Mój zięć tak stracił gwarancję w Toyocie ... ale szczęśliwie się to skończyło bo była bezawaryjna !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do miesiąca można się spóźnić i jest to zapisane w gwarancji.Jest też tolerancja na przebieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, u mnie też powoli zbliża się pierwszy przegląd, ale dostałem przy zakupie pakiet trzech przeglądów gratis. Czy ktoś może orientuje się co dokładnie zawiera taki "niby darmowy" przegląd a za co trzeba ewentualnie dopłacić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie dopłata tylko za Przeciwpyłkowy,reszta w cenie(przegląd,olej,filtr)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, u mnie też powoli zbliża się pierwszy przegląd, ale dostałem przy zakupie pakiet trzech przeglądów gratis. Czy ktoś może orientuje się co dokładnie zawiera taki "niby darmowy" przegląd a za co trzeba ewentualnie dopłacić?

Jakis czas temu byl poruszany ten temat. Przejrzyj poprzednie posty w tym watku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też po pierwszym przeglądzie.

 

Koszt 530zł (400zł robocizna + 130 filtr oleju) przy czym olej był mój (Shell Helix Ultra ect 5W30).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy jaki masz silnik,pod awatarem brak informacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też po pierwszym przeglądzie. Wymieniony olej, filtr oleju i filtr powietrza.

Przyjechałem z własnym olejem, ale jak się okazało za przegląd płaci firma leasingowa, więc mój olej wykorzystany nie został.

Jakby ktoś chciał kupić olej po okazyjnej cenie to zapraszam na pw. Jest to ELF 5w40, dokładnie ten http://allegro.pl/elf-evolution-900-sxr-5w40-5l-rn-0710-promocja-i4985760778.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,jestem nissano maniakiem z Mazur codziennie czytam forum,czasami ogarnia mnie śmiech i zwątpienie na to co ludzie wypisują ale ad rem,jestem po pierwszym przeglądzie ASO EŁK WASILEWSKI I SYN,podam koszt przeglądu 848,17, olej 5w40 castrol 361 zl co daje 72,20 brutto za litr,filtr oleju{1520900Q0F} 71,97,podkładka 1,83,wkładka przeciwpyłkowa układu A/C (272774BU0A) 116,12 filtr powietrza(16546BA1A) 99,65 robocizna 197,60 ,szukałem oleju po sklepach oczywiście są oleje w cenie 5 l 120 zł i to nawet 5W40 i nawet elf,ale cena jak na mój gust za niska wiem , wiem zaraz mnie zakrzyczycie ze nie mam racji moze i za olej przepłaciłem ale mam to już z głowy,serwis nie da się oszukać,przywieziesz swój olej doliczą roboczogodzinę ,szukałem zamienników ale niestety nie ma,ten silnik jest nowością na rynku, dlatego tez zdecydowałem sie na wszystko z ASO, bo może się zdążyć i tak,ze coś zaczyna się dziać z silnikiem stwierdzają ze to coś z olejem,i zaczynają się schody ,a tak mam wszystko z głowy,tez jak wszyscy liczę kasę ale jeśli się czegoś zachciało trzeba ponosić tego konsekwencje.Pozdrawiam z Mazur

,Ps, jak dlamnie ASO I SALON W EŁKU bija na głowę wiele w naszym pięknym kraju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr powietrza 99,65 robocizna 197,60 to wymiana filtra to taka trudna sprawa taka cena makabra

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr powietrza 99,65 robocizna 197,60 to wymiana filtra to taka trudna sprawa taka cena makabra

robocizna 197zl to cena za calosc robot: wymiana oleju i wszelkich filtrow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK rozumiem 

Albo mozna tez to rozumiec inaczej. Wymiana filtra powietrza kosztuje 197zl a wszystko inne robia za darmo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,jestem nissano maniakiem z Mazur codziennie czytam forum,czasami ogarnia mnie śmiech i zwątpienie na to co ludzie wypisują ale ad rem,jestem po pierwszym przeglądzie ASO EŁK WASILEWSKI I SYN,podam koszt przeglądu 848,17, olej 5w40 castrol 361 zl co daje 72,20 brutto za litr,filtr oleju{1520900Q0F} 71,97,podkładka 1,83,wkładka przeciwpyłkowa układu A/C (272774BU0A) 116,12 filtr powietrza(16546BA1A) 99,65 robocizna 197,60 ,szukałem oleju po sklepach oczywiście są oleje w cenie 5 l 120 zł i to nawet 5W40 i nawet elf,ale cena jak na mój gust za niska wiem , wiem zaraz mnie zakrzyczycie ze nie mam racji moze i za olej przepłaciłem ale mam to już z głowy,serwis nie da się oszukać,przywieziesz swój olej doliczą roboczogodzinę ,szukałem zamienników ale niestety nie ma,ten silnik jest nowością na rynku, dlatego tez zdecydowałem sie na wszystko z ASO, bo może się zdążyć i tak,ze coś zaczyna się dziać z silnikiem stwierdzają ze to coś z olejem,i zaczynają się schody ,a tak mam wszystko z głowy,tez jak wszyscy liczę kasę ale jeśli się czegoś zachciało trzeba ponosić tego konsekwencje.Pozdrawiam z Mazur

,Ps, jak dlamnie ASO I SALON W EŁKU bija na głowę wiele w naszym pięknym kraju

Z jednym się nie zgodzę. Ten silnik to już staroć ;), bo w innym opakowaniu jest już na rynku od prawie 3 lat. :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prowokuj Edwarda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...