Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Qashqai 2015 instrukcja, manual


Pinki18
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ma ktoś PDF do Nissan Qashqai 360 2013 po polsku? Byłbym bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt nawigacja rozkimiona intuIcyjnie, ale się okazało, że brakuje alfabetu polskiego przy wprowadzaniu miejscowości docelowej.

Auto sprowadzone z Francji, chyba czeka mnie wymiana karty SD

Dziwne bo w Polsce aktualne miejsca pobytu (ulice) auta są pokazywane w języku polskim.

Może jest jakaś inna opcja.

Stary60

Witaj wujej1966

bardzo proszę o poczytanie dokładnie postów Macka, znajdziesz tam pdfa do J11-A.

Może się przyda.

Stary60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz kartę Francuską ,to nie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Stary 60 za odpowiedź, ale ja mam wersję J10 , więc niewiele mi się przyda. Przeglądałem ją oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stary60

To podam Ci opcje, które znajdziesz w instrukcji, a których może nie rozkminisz sam:

- szybkie włączanie/wyłączanie komunikatów głosowych: przytrzymanie palca na ikonie kolejnego manewru (tego kwadra z strzałką w lewo/praw) na >2 sekund. Potwierdzenie zmiany - słychać piknięcie.

- długie przytrzymanie przycisku z obrazkiem słońce/księżyc - będziesz miał czarny ekran tylko z godziną po środku. Niestety włączenie wstecznego i tak włączy podgląd z kamer.

- długie przytrzymanie przycisku głośności - resetuje nawigację - choć jest tam typowa ikonka Wł/Wył - to nie da się tego wyłączyć

- menu serwisowe. Przytrzymujesz przycisk <Setup> i trzymając go kręcisz gałką pod nim w lewo-prawo-lewo. Możesz tam podejrzeć m.in. napięcie ładowania, faktyczną prędkość (a nie licznikową) i kilka innych

- do nawigacji możesz wczytać swoje POI, 99,99% użytkowników ogranicza się do bazy fotoradarów - ale w necie znajdziesz bazy np. z barami McDonalds, KFC, warsztatami samochodowymi czy bankomatami itp

- nawigacja rozwija swoje skrzydła za naszymi granicami, gdzie pobiera komunikaty TMC - gdzieś tam opisywałem moją podróż do Włoch, gdy był karambol na autostradzie, wszyscy staliśmy na stacji benzynowej i nagle słyszę komunikat "Wystąpiły nowe okoliczności - wyznaczam nową trasę" i.... każe mi jechać jakąś dróżką a'la chodnik wyprowadzając za korkiem. Kolega z Google Map do końca nie wierzył, że gdziekolwiek wyjedziemy poza łąką w lesie.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W dniu 27.05.2018 o 11:19, Karminadel napisał:

@Stary60

- do nawigacji możesz wczytać swoje POI, 99,99% użytkowników ogranicza się do bazy fotoradarów - ale w necie znajdziesz bazy np. z barami McDonalds, KFC, warsztatami samochodowymi czy bankomatami itp

 

Czy może ktoś rozwinąć temat lub podesłać link z instrukcjaą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...