Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Montaż nawiewu powietrza na tylna kanapę w J11?


gregson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oj,znając Niemców,na pewno nie bawią się w doróbki tylko idą w oryginały

I takiej wiadomosci od Grzmota oczekuje :) Bo pozniej tylko dowiedziec sie na jakich czesciach to robia i poinformowac o tym polskiego Nissana i niech tez to robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej zadzwonic do polskiego nissana i sie zapytac?? Co i jak? A jesli powiedza ze nie da rady to zapytac o czesci od x traila i samemu przerobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej zadzwonic do polskiego nissana i sie zapytac?? Co i jak? A jesli powiedza ze nie da rady to zapytac o czesci od x traila i samemu przerobic.

Dzwonilem. Do Zaborowskiego i Odyssey w Wa-wie. Nie mieli pojecia o czym mowie. Dlatego tak mi zalezy na tych informacjach z niemieckiego salonu.

Jesli by sie mozna dwoiedziec jak to robi Nissan niemiecki -na jakich czesciach -to mozna by powiedziec o tym nissanowi poskiemu i moze tez by to zaczal robic.

Bo jak na razie to widze ze nissan polski nie wie jeszce o tym, ze mozna to robic :)

Edytowane przez gregson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I takiej wiadomosci od Grzmota oczekuje :) Bo pozniej tylko dowiedziec sie na jakich czesciach to robia i poinformowac o tym polskiego Nissana i niech tez to robi.

Ale gość powiedział wyraźnie: "zamawiamy części", więc chyba nie u kowala tylko oryginalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko musimy sie jeszcze dowiedziec jakie te czesci i oczywiscie za ile, bo nasz ASO- przynajmniej ci do ktorych dzwonilem- nie maja pojecia o czym do nich mowilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Golfa V jest fajny opis jak zmienić na podłokietnik z nawiewiem na tył: http://modyfikacje-vw.blogspot.com/2012/04/podlokietnik-z-nawiewem-na-ty.html, może kiedyś będzie dla QQ :thumbsup:

Parenascie postow wczesniej umiescilem link do identycznej instukcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parenascie postow wczesniej umiescilem link do identycznej instukcji :)

Przepraszam nie wiedziałem :( , mam pytanie czy jest w QQ pod przednimi siedzeniami nadmuch na nogi pasażerów siedzących na tylnej kanapie :wow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma - w QQ jeżeli ktoś siedzi z tyłu to możesz załączyć nawiew który ma wiać nad głowami kierowcy i pasażera i na pasażerów z tyłu...i działa to nawet ok. Ale nogi/stopy nie grzeje,niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.... cala dyskusja jest wlasnie o tym jak taki nawiew dorobic....

Tak, tylko ja zauważyłem to dyskusja jest o podłokietnik z nawiewem na tył, a nie nadmuch pod przednimi siedzeniami. Mam Golfa V z 2003 r., ma nawiew na tył w podłokietniku i podsiedzeniami. Jest tu filmik:

, że QQ na wschód mają nadmuch pod siedzeniami 1:10

 

Edytowane przez klepa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No toś Klepa dowalił:D Całe główkowanie szlag trefił :D

Trza zaś myśleć od nowa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę od kilku lat na forum golfa, przerabiałem kilka ciekawych wynalazków, teraz przygotowuję się do :nissan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko do Golfa co by się chciało to było,a w Qq raczej trudno o elementy tuningu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klepa jak juz ogladasz wschodnie filmiki z QQ- widziales tam moze zeby wschodnie wersje mialy fotel kierowcy z pamiecia ustawien?

Edytowane przez gregson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby mieć pamieć foteli potrzebne jest moduł komfortu. Przerabiałem to w bmw. elektryczne udalo mi sie wstawić ale pamieci nie dalem rady. W X trailu mamy elektryczna regulacja ledzwi oraz elektryke fotelu pasazera. Szkoda sie w to bawić gra nie warta świeczki. Im wiecej kombinacji przeradza sie to  już w rzeźbienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I słusznie.

To samo z nawiewem.Potrzebne kanały,potrzebne okablowanie do AUX i USB i potrzebny nowy tunel,dostosowany do nawiewu.Koszta rosną ,a części oryginalne drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, nie wiem. Mysle, ze Nissan nie bawil sie w projektowanie roznych tuneli dla roznych wersji. Podejrzewam, ze w tym co mamy jest miejsce na kanaly.

Ale czegos wiecej dowiemy sie od Burzy jak troche niemca podpyta.

Edytowane przez gregson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, nie wiem. Mysle, ze Nissan nie bawil sie w projektowanie roznych tuneli dla roznych wersji. Podejrzewam, ze w tym co mamy jest miejsce na kanaly.

Ale czegos wiecej dowiemy sie od Burzy jak troche niemca podpyta.

 

A co wy myślicie, że Burza nie ma co robić tylko latać po salonach i spowiadać niemców? Jeszcze mi który serią ze szmajsera pociągnie :D . Popytam jak znajdę czas i proszę się nie podniecać zbytnio, bo może z tego g..no wyjść. Nie jest powiedziane że gość mi zdradzi tajemnice montażu nieszczęsnego nawiewu ;) . A co z gwarancją się pytam? Bo przecież to dość spora ingerencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam,jeden Grzmot Burzy nie czyni   :icecream:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...