Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tylne lampy w Juku


Piotr29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moze wie ktos czy jest mozliwosc zamiany tylnych lamp na lampy po lifcie..? Czy beda pasowac otwory pod sruby.?

Wszystko pasuje. Wymieniłem jest ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. przepraszam, że drążę temat - ale z elektryka tez jest ok..? Czy trzeba zmieniać wtyczki..? Dzięki.

Wtyczki w instalacji samochodu( pod boczkiem plastikowym) są takie same--inne jest połączenie żarówek  w samej lampie- ( od żarówek do pierwszej wtyczki w instalacji). Chodzi o zasilenie listwy LED. Musisz więc uważać aby lampy nabyć z okablowaniem jeżeli chcesz to zrobić bez przeróbek. Na zdjęciu lampa z okablowaniem.

Pozdrawiam

post-5141-0-82976400-1423745124_thumb.jpg

Edytowane przez krzycho59
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyczki w instalacji samochodu( pod boczkiem plastikowym) są takie same--inne jest połączenie żarówek  w samej lampie- ( od żarówek do pierwszej wtyczki w instalacji). Chodzi o zasilenie listwy LED. Musisz więc uważać aby lampy nabyć z okablowaniem jeżeli chcesz to zrobić bez przeróbek. Na zdjęciu lampa z okablowaniem.

Pozdrawiam

Prześlij proszę zdjęcie tych zmodernizowanych lamp, jak prezentują się te ledowe taśmy? czy są oświetleniem pozycyjnym, czy oświetleniem stopu?

Jeżeli możesz zdradzić gdzie i za ile można je nabyć (oczywiście z odpowiednim okablowaniem) będę Ci bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prześlij proszę zdjęcie tych zmodernizowanych lamp, jak prezentują się te ledowe taśmy? czy są oświetleniem pozycyjnym, czy oświetleniem stopu?

Jeżeli możesz zdradzić gdzie i za ile można je nabyć (oczywiście z odpowiednim okablowaniem) będę Ci bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.

Tak na szybko http://allegro.pl/nissan-juke-lampa-tyl-lewa-prawa-led-swiatlowod-i5058906650.html

Listwa led to pozycyjne światła, łącznie z światłem poz/ hamulca dają efekt dwóch odwróconych do siebie L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko http://allegro.pl/nissan-juke-lampa-tyl-lewa-prawa-led-swiatlowod-i5058906650.html

Listwa led to pozycyjne światła, łącznie z światłem poz/ hamulca dają efekt dwóch odwróconych do siebie L

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedż. Serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Wracając do tematu..Krzycho:) Czy możesz mi powiedzieć czy podpięcie pod przewody ze starej lampy jest łatwe. Zauważyłem, że ilości przewodów się różnią. Przewody w lampie "lift" są zakończone wtyczką. Czy jest możliwość założenia wtyczki-gniazdka na stare przewody.? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyczki są takie same- plug&play wykręcasz stare lampy, wsadzasz nowe i cieszysz sie nowym wyglądem . Skąd masz informację o różnej ilości przewodów?- troche to dziwne bo lampa w swej funkcjonalności sie nie zmienia, nie ma żadnej dodatkowej funkcji w wersji po lifcie. Co prawda nie sprawdzałem licząckabelki ale podłączyłem i wszystko działa.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zamontować lampę i napotkałem na przeszkodę. W starej lampie nie ma wtyczki, do której mógłbym podpiąć nową lampę z wtyczką. Lampa stara jest podpięta na krótko. Na jednym z filmów w int. zauważyłem, że stara lampa jest podpięta podobnie jak u mnie..

Troszkę nieprecyzyjnie opisałem. Auto nie posiada gniazdka w instalacji żeby można było podpiąć nową lampę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zamontować lampę i napotkałem na przeszkodę. W starej lampie nie ma wtyczki, do której mógłbym podpiąć nową lampę z wtyczką. Lampa stara jest podpięta na krótko. Na jednym z filmów w int. zauważyłem, że stara lampa jest podpięta podobnie jak u mnie..

Troszkę nieprecyzyjnie opisałem. Auto nie posiada gniazdka w instalacji żeby można było podpiąć nową lampę.

To musiał ktoś przerabiać- standardowo jest wtyczka. Z tego co pamiętam wtyczka jest za uszczelką we wnętrzu auta- w błotniku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musiał ktoś przerabiać- standardowo jest wtyczka. Z tego co pamiętam wtyczka jest za uszczelką we wnętrzu auta- w błotniku...

 

Tu jest pokazane, jak to wygląda "od tyłu":

 

https://www.youtube.com/watch?v=jlIzvpmH0VE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O przeróbkach nie ma mowy, auto kupiłem nowe w salonie. Po oglądnięciu filmu wszystko stało się jasne. Po prostu żeby dostać się do wtyczki, ukrytej w karoserii trzeba ściągnąć obudowę plastikową od strony bagażnika. Nie widząc wtyczki myślałem, że jej nie ma. Wielkie dzięki za podpowiedź. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Robił ktoś przekładkę przodu z po lifta ? lub jakieś ciekawe propozycje aftermarket przód tył ?

Wysłane z mojego SM-T819 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
19 minut temu, salikartur napisał:

nie

Wysłane z mojego SM-A415F przy użyciu Tapatalka
 

Dzięki

 

Lampy eu czy GB nie ma znaczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...