Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z grzaniem foteli


luksik1

Rekomendowane odpowiedzi

terrano 2 po lifcie jasna skora.

nie grzeja fotele bezpiecznik sprawdzony, przelaczniki swieca ale siedzenia nie grzeja.

Od czego najpierw rozpoczac sprawdzanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym odłączył wtyczkę pod fotelem i sprawdził czy dochodzi do fotela zasilanie  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i umówmy się że te "grzanie" to tak raczej licho im wychodzi ... długo trwa , a różnice pomiędzy stopnie 1 i 2 są  niewyczuwalne .  Mata za 40zł z allegro robi to 3x lepiej (nagrzewanie trwa 15s , a na stopniu HIGH nie można wręcz usiedzieć ) .  Nawet myślę żeby na próbę podmienić wkład grzejny z takiej maty z ori wkładem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sprawdzic to przejscie na macie, bo co do sprwadzenia prądu czy dochodzi to chyba probowka wystarczy bo regulacja fotela jest manualna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sprawdzic to przejscie na macie 

miernikiem?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ale jak prąd dochodzi i fotel nie grzeje to chyba jasne że mata walnięta. 

czy źle myślę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek jak koledzy pisza zobaczyć czy prąd na w tyczce i czy przejście na matach. Jeśli się okaże ze wszystko gra to zobacz klawisze bądź cala instalacje w fotelach przejzyj. Maty maja termostat zamontowany, czasami on tez się psuje lecz można go ominąć. Niestety jako tapicer samochodowy w życiu terrano przytrafiło mi się ze dwa razy o to bez mat. Ale w premierze z tego rocznika widziałem maty które są pewno takie same i one miały termostat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...