Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Radio cichnie po odpaleniu silnika.


foliarz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.... mam taki mały problemik z radiem, a mianowicie po włączeniu zapłonu startuje radyjko i jest ok. - ale jak odpalę silnik ,to tak jak by się wyciszało .Na wyświetlaczu widać stacje, ale radia nie słychać ,dopiero po jakimś czasie zaczyna grać -  najpierw cicho ,dopiero po chwili normalnie .Dodam, że płyta gra normalnie ,do radia założyłem wzmacniacz antenowy, ale efekt żaden .Jak macie jakieś pomysły - to pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to być wina wzmacniacza antenowego. Miałem podobnie, tylko że po zapaleniu silnika radio wyciszało się na stałe. Wywaliłem wzmacniacz z podstawy anteny i wstawiłem nowy za radiem. Wszystko gra :) .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie znajdę ten oryginalny u podstawy i jak się do niego dobrać? Jak możesz to napisz coś więcej .Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko opisane jest tu: http://www.forum.nissanklub.pl/index.php/topic/68481-antena-w-t30-to-jakies-nieporozumienie/

Post #18

Pytanie tylko czy Ty masz takie same rozwiązanie w swoim aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziś walczyłem z anteną jak zaleciłeś - niestety ja mam trochę inaczej ,a mianowicie po wyciągnięciu lampki i odkręceniu podsufitki okazało się , że moja antena nie ma wzmacniacza jest dokręcona do dachu ,a drugi koniec centralnie do radia ,nie wiem. Może radio ma jakiś wbudowany zasilacz? .Więc gdyby ktoś coś, to ja chętnie skorzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...