Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

QASHQAI J11 - numery katalogowe części, zamienniki


colins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy u Was przednia szyba jest bez nazwy/logo Nissana?Boczne są z nazwą ale od innego producenta.Autko mam od nowości i wymieniana nie była.Szybka walneła i oczywiście zaczeły się problemy z ubezpieczeniem(że niby podróbka).Rok produkcji autka i szyby 2015r.

Edytowane przez Turv10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Nissanie przednia też nie miała logo.

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się w salonach wszystkie auta miały przednie szyby bez logo. Tez mnie to interesowało przy kupnie

 

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto z 2018r

-przednia szyba Saint-Gobain - bez logo

-szyby boczne Pilkington - z logo

-szyba tylna AGC Automotive - z logo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

czy ktos zna numer katalogowy czesci i ewentualne zamieniki do zestawu paska klinowego do 1,2 DIG ktory wynienia sie przy okazji 4 przegladu lub po 80000km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wpisać w google,masz tutaj namiary na paski http://www.czesciauto24.pl/nissan/qashqai-j11-j11/100506/10531/pasek_klinowy_wielorowkowy polecam z listy gates.

A tutaj masz namiar na rolki,paski.Możesz wszystko skompletować.

https://www.euautoczesci.pl/katalog-czesci/paski_napedowe/nissan/qashqai/qashqai-j11-j11/100506-1-2-dig-t

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Tomi_St napisał:

Wymieniał ktoś pióra wycieraczek i może coś polecić ?

Oximo seria WU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy wiecie czy można kupic spinkę trzymająca krańcowe osłony relingów? Sa koloru żółtego,a w katalogach nie wiedzę jej.

20190323_200329.jpg

20190323_200336.jpg

Edytowane przez Tomaszwi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Skoro sprzedawca dedykuje je do 1.2 to na pewno,ale możesz też sobie dobrać z tego tematu :

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej orientuje się ktoś w temacie czy fabryczne filtry powietrza są mokre czy są nasączane czymś przez serwis ? niedługo czeka mnie wymiana tego filtra i zauważyłem taką cechę sprawdzając stary filtr w samochodzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są suche filtry,u mnie też ten filtr wygląda jakby był czymś nasączony...a brudny po 12 tys jakby z 30 zrobił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.04.2019 o 08:18, JACKO29 napisał:

Skoro sprzedawca dedykuje je do 1.2 to na pewno,ale możesz też sobie dobrać z tego tematu :

 

Jacko Dzięki za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2019 o 13:42, JACKO29 napisał:

To są suche filtry,u mnie też ten filtr wygląda jakby był czymś nasączony...a brudny po 12 tys jakby z 30 zrobił...

Filtr powietrza oryginalny ROKI jest nasączony, dzięki czemu jest lepszy przepływ powietrza (i pewnie z 2KM więcej), ale szybciej jest brudny.

Po co kupować "jakiś tam" suchy Filtron, jak można mieć oryginalny nasączony filtr 165464BA1A.
Kosztuje 45zł i mamy pewność, że jest jak z fabryki.
Zapakowany jest w dwie folie, aby nie wysechł.

Poza tym polecam zakup części oryginalnych (gównie francuskich),
choć sam chyba następnym razem kupię filtr oleju MANN, bo profesjonalne testy pokazują, że jest lepszy niż oryginalny Purflux.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jest nasączony i lepiej oczyszcza powietrze do silnika.w wielu maszynach ogrodniczych to już standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie, czy ktoś wie czy półośki przednie są takie same w manualu i automacie? Z tego co popatrzyłem to różnią się kształtem między różnymi wersjami silnikowymi. Czy mogę prosić o nr do 1.6dci 2014 M6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanko ...

W dziale z częściami nie ma oleju Shell Helix Ultra,a mi taki wlali na przeglądzie po 1tyś km,czy nie polecacie go czy jest jakaś inna przyczyna,bo za 3 tyg mam roczny przegląd i nie wiem czy go kupić czy inny?

Na marginesie,ASO Dąbrowa Górnicza,przegląd ze swoimi materiałami 430zł zaproponowali,bez 890 tylko filtr oleju i olej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Djkrzchu74 napisał:

Mam pytanko ...

W dziale z częściami nie ma oleju Shell Helix Ultra,a mi taki wlali na przeglądzie po 1tyś km,czy nie polecacie go czy jest jakaś inna przyczyna,bo za 3 tyg mam roczny przegląd i nie wiem czy go kupić czy inny?

Na marginesie,ASO Dąbrowa Górnicza,przegląd ze swoimi materiałami 430zł zaproponowali,bez 890 tylko filtr oleju i olej...

Taki leje Dąbrowa,lub na życzenie Eneos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o oleje to ja mogę zaproponować kilka propozycji z uprzejmą :) prośbą, żeby dopisać na liście w wątku z katalogiem olejów i filtrów.

ENI I-Sint 5W/40 - na razie jeżdżę na tym, ale od następnej wymiany (zależy co w moim zaprzyjaźnionym sklepie będą mieli) planuję przetestować albo: Spec Premium 5W/40 lub ewentualnie Spec Gold 5W/40 od Specola, Fuchs Titan Supersyn 5W/40 (lub Supersyn Longlife) oraz Revline Ultraforce C3 5W 40.

A gdyby ktoś szukał dobrego sklepu z olejami i filtrami (oraz z mnóstwem innych rzeczy) to ja polecam Petrostar. Wybór mają naprawdę ogromny i w przystępnych cenach. Ewentualnie mój zaprzyjaźniony sklep z mojego miasta, ale on nie jest wysyłkowy, gdyby jednak ktoś był w mojej okolicy to zawsze może tam wstąpić a na pewno nie będzie żałował.

 

Edytowane przez kravvsebb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich!

Proszę o pomoc w znalezieniu nr kat. klipsa mocującego dolną uszczelkę drzwi kierowcy. W salonie odesłano mnie z kwitkiem, że wymieniają tylko całą uszczelkę (koszt 260 zł).

IMG_20190706_114350.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczep z tylnych drzwi klips i w każdym porządnym sklepie z częściami zamiennymi dopasują Ci jak będziesz miał na wzór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...