Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P12 1,9cdi nie odpala, kontrolka oleju


cosmo123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

zakładam nowy wątek bo przegrzebałem forum i nic nie znalazłem w swoim temacie.

Od 2 tyg. mam primere P12 1,9cdi w sedanie. Do wczoraj chodziła jak złoto...wracając do domu zaświeciła mi się kontrolka i pojawił się komunikat o niskim stanie oleju...przejechałem z nimi jeszcze około kilometra i zatrzymałem się, zgasiłem auto, dolałem olej...wsiadam przekręcam kluczyk i kontrolka nadal świeci:-( Mówie sobie nic tam, pewnie nie zauważyłem i zawsze świeciła na zapłonie...check engine też nie gaśnie i świeci na żółto, ale próbuje...rozrusznik zakręcił i nic...za drugim razem też nic. Postanowiłem odpiąć klemy na aku. może to coś pomoże...niestety kontrolki dalej się świecą i nie odpala.po zacholowaniu go do domu zostawiłem go odpiętego na całą noc też nic niedało, dodatkowo dziś rano spróbowałem nim zakręcić i słychać teraz jeszcze jakiś metaliczny pisk i przygasa światełko w kabinie i wyświetlacz...bladego pojęcia nie wiem o co chodzi...bardzo proszę koledzy o jakąś pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od podłączenia do komputera.

Po tym pomyślimy co sie stać mogło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś był podłączany przez mechanika, 3 błędy mało ważne...ponadto przy przepychaniu na luzie nic nie piszczy a po wrzuceniu na bieg i popchnięciu coś metalicznie popiskuje...nie chce też zapalić na plaka...sprawdziłem immo i to też nie to...moje podejrzenia kierują się w stronę wału...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...