Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chamstwo parkingowe


dambam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fergul

Nie adresowałem tego do Ciebie - nie pytałeś ...

Ja Jej gratuluję za to ,że daje radę z nami .... i tak też "Marysieńce" chyba trzeba  czasami pomóc ? ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E niee , na forum można się powygłupiać , a prywatnie to ja od 20 lat szczęśliwie żonaty jestem ...są pewne przysięgi i dane słowa których się nie łamie . 

A "naszemu" Skylarkowi tylko  pogratulować tak uroczej fizjonomii.

To ja pozwole sobie -ostatni raz na zboczenie  z tematu- podczas jednego z moich wyjazdow, pracowalem tez w Tajlandii, wyjechal miedzy innymi ze mna jeden geodeta, chyba z miesiac po slubie. Pod koniec pobytu tam -bylismy tam w sumie 2 x 3 miesiace- Przyznal sie w koncu ze pod koniec pobytu nie "wytrzymal" (nie wyjasniam o co chodzi) i stwierdzil, ze gdyby wiedzial ze nie wytrzyma to od poczatku by....

Wiec roznie to bywa z tymi "zakochanymi po uszy" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam ten wątek i nie wiedziałem, że wśród posiadaczy Nissana taki pęd do kultury.

Aż mi głupio, bo ja nie dość, że po żadnych galeria nie chodzę, to nawet nie jestem w stanie wymienić żadnego choćby jednego współczesnego malarza czy rzeźbiarza.

Cholera.... taki się czuję przy Was cham i prymityw, że  z moją puszką tyskiego przed TV - tak mi daleko do wysokiej kultury.

:devil::rofl::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kusy z Wilkowyj :) może być z ósmej serii :) i widzisz już znasz .

albo na koncert idź , może być przy piwie

 


Gregson , gol strzelony na wyjeździe liczy się podwójnie :)


Rozumiem że kolega zaparkował nie na swoim miejscu , swoje wykupił i zabezpieczył , a sam na publicznym zaparkował ?

To fakt chamstwo !

Dobrze że było coś o parkowaniu , bo tak to całkowicie OT.

To jeszcze chciałem głowę popiołem posypać że tak się ze swoją deklaracją przed szereg wyrwałem :( wybaczcie .

Edytowane przez Fergul11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów zboczuchy zaczynają. Edziu wkraczaj do akcji i zrób z nimi porządek. ;)

Nie ma sposobu na Smakoszy :dribble:   jak zaczyna im wyobraźnia się włączać  :)

Ja parkuje jak tylko mogę najdalej na uboczu i boki drzwi na razie nie pobijane ,za to Almere miałem ostro pobijaną .

Tak Panowie i Panie w tym narodzie jest ogromna zawiść :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ta zawisc mnie zaskakuje. Niby 90% to katolicy a mam wrazenie ze jeden drugiemu jest gotow noz w plecy wbic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stworzyliście temat,który można było ciągnąć w "Jak jeździsz baranie" ,ale komuś chciało się go zamykać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obrażając Katolików głęboko wierzących  :)

Fenomen katolika polega na tym że w Kościele przekazuje sobie znak pokoju :) a wychodząc za drzwiami znak nienawiści  :angry:  

Kiedy oni piszą jakieś tajne znaki na drzwiach wejściowych białą kredą, ja nie jetem gorszy też maluje pierwsze litery imion domowników :)

Ale jakoś Katabas nie puka do mych drzwi :)  

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I głęboko wierzy w odpuszczenie grzechów...tylko w co ma wierzyć poszkodowany??? W cud???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lakiernika aby dobrze dobrał odcień lakieru ,a że wiara czyni cuda  :D

Jacko przestań pisać głęboko bo obudzisz wyobraźnie smakoszy :)

Widzisz im to dobrze nagrzeszą nakradną najcudzouszą i w niedziele wszystko zostanie odpuszczone a mi kto odpuści??

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lakiernika aby dobrze dobrał odcień lakieru ,a że wiara czyni cuda  :D

Jacko przestań pisać głęboko bo obudzisz wyobraźnie smakoszy :)

Widzisz im to dobrze nagrzeszą nakradną najcudzouszą i w niedziele wszystko zostanie odpuszczone a mi kto odpuści??

"WD...40" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj,co by Ci do rowu się nie dostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosilbym aby nie pisac na tematy polityczne na tym forum.

i trzymajcie się tego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie moge poddać pod sens parkingów

 

casorama + carefurna kończąc chyba na DEKATLONIE i w d*pie mam pisownie ...Zakopianka

 

dalej Bonarka całe centrum tu jest lepiej choć wjazdy są z każdej strony to wjazd na piętrowy wietrzony jest jeden z jednej strony np dla LPG i tu są miejsca wmiarę ok ,,

pomijam że na każdym końcu Krakowa do tego centrum jest zaledwie pare km ,, :dribble: ,

Parkingi w Galeri Kazimierz różno kolorowe baloniki pierdoliki jak zapamiętasz kolor to i tak jesteś w du,,12#!  bo bez orientacji jesteś na innym ,, też pedalskim różowym np ,,,,

Tak miałem i myślałem że mi auto zaje@#$@ bo orientacja terenu taka była ...

 

Do tego galeria przy dworcu głównym nie dość że zrobili  parkowanie równoległe to jeszcze miejsca jak gdzie indziej na malucha albo tico ,,,

 

 

Ale ja już mam Teorię żę to specjalnie jest tak zrobione  uszkodzisz auto swoje lub kogoś to jest robota dla blacharza lakiernika a ty i tak wracasz po flaszkę bo zobaczyłeś rysy na swojej furze ..lll

 

Co do uszkodzeń to ja mieszkając blisko rynku miałem sporo różnych doświadczeń

 

jak parkujesz równolegle do chodnika i nie zamkniesz lusterka to masz 90 % szans (piątek sobota niedziela ) że go nie masz w poniedziałek ... :devil:

potwierdzone we wszystkich autach

 

wycieraczki na tylnej szybie też komusz przeszkadzały ,,,

 

postawiona flaszka po piwie na dachy z wgniotem też było

 

Kopnięty błotnik  sąsiad i znajmy 

 

i finalnie gwoźdź programu  mój nissan p11 poskakanie po masce i szybie ....

 

Ale patroli Policji nie można dać bo denerwują turystów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja się pochwalę świeżym ,"nabytkiem" parkingowym

post-2739-0-56993200-1426281722_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wózek czy zawistny juzek ?

Skyller koszykiem to szybę by prędzej wybił .

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszyk = wózek na zakupy...

 

Edek, skończ już z tymi "zawistnymi" JÓzkami ... pliiissss...

 

 

Jest takie powiedzenie , że "każdy sądzi według siebie".... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W szok mnie wprawiła nie tyle wgnitka,co całkowity brak uszkodzenia lakieru.Nawet najmniejszych zadrapan, ryski ,nic zupełnie,jak przy uderzeniu czymś miękkim , a z drugiej mańki,dość ostra linia wgniecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie wgniecenia można naprawiać bezinwazyjnie. W moim poprzednim QQ "miły gość" przywalił z piąchy centralnie w klapę bagażnika na wysokości górnej ramki tablicy nachodząc na zaokrąglenie klapy.

Wyglądało koszmarnie, jednak spece od Dufala ( Katowice ) uratowali sprawę, choć z pozbyciem się kilku rysek kosztowało to 330 zł...

 

Co do Krakowskich parkingów... mieszkałem 1,5 roku na Kazimierzu i auto często zostawało na wąskich uliczkach. Tam był zawsze dylemat, narazić lusterka na obtarcie czy dać szansę zarobić miastu na wywózce auta za brak przepisowej odległości miejsca dla pieszych na chodniku. Efekt taki, ze obydwa lusterka poobdzierane, a raz pomimo, że zawsze ładnie stałem w kolumnie za innymi autami musiałem "kaśki" szukać na miejskim parkingu gdzie opłata wynosiła 500 zł + mandat. Przyczyną niezbyt lubiana w Krakowie rejestracja SK...

Edytowane przez danbam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...