Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

J11 Naglosnienie naszego auta


gregson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz NCIII tona pewno dźwięk nie będzie zachwycał.Chcesz dobre audio to trzeba zapłacić i wymienić,mało tego,wymienić też głośniki w drzwiach i wygłuszyć drzwi.Wtedy na pewno dźwięk się polepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że za darmo nic nie ma to wiem B). Jestem tylko ciekawy czy to najnowsze radio ma wyjście liniowe na wzmacniacz. Jeżeli nie to nie wiem czy warto wymieniać same głośniki. Może ten wzmacniacz firmy i-sotec? Musze podjechać do jakiegoś warsztatu Car Audio i wycenić taki zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witajcie,

Zastanawiałem się nad instalacją takiego zestawu do Qashqaia (1.6 Tekna 2016 r. radio z kamarami itd. przed Liftem) : https://allegro.pl/oferta/glosniki-bose-wzmacniacz-qashqai-ii-j11-lift-2017r-8459844896

Czy może ktoś montował taki zestaw, lub czy da się zamontować taki zestaw ? Czy różnica w dźwięku jest zauważalna ?

Tak jak wcześniej kolega pisał, lubię posłuchać dobrze- nie koniecznie głośno. Zależy na czystym dźwięku, w dobrym momencie "przeszywającym" basie ;)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam wszystkich. 

Od kilku tygodni jestem właścicielem QQ j11 tecna z 2015r.

Zamierzam poprawić jakość audio w samochodzie. Fabryczne radio zostaje ponieważ funkcjonalność i jakość dźwięku zwłaszcza ze stacji DAB jest całkiem zadowalająca. Dodam że mieszkam w Holandii. Przednie drzwi będą wytłumione i zamontowany będzie system dwudrożny na dystansach z mdf a tweetery w osłonkach lusterek. 

Kupiłem też oryginalny subwoofer Bose z wkładką piankową. Itak nie mam zapasu więc wykorzystam efektywnie wnękę koła zapasowego. 

Suba będzie zasilać wzmacniacz 2ch który dostanie sygnał z głośników tylnych za pośrednictwem konwertera RCA. 

To na razie tyle tytułem wstępu. Więcej info w miarę postępów instalacji. Pozdrawiam 

IMG_20211226_140056.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2021 o 14:18, Andrzej351 napisał:

 

Kupiłem też oryginalny subwoofer Bose z wkładką piankową. Itak nie mam zapasu więc wykorzystam efektywnie wnękę koła zapasowego. 

Suba będzie zasilać wzmacniacz 2ch który dostanie sygnał z głośników tylnych za pośrednictwem konwertera RCA. 

 

IMG_20211226_140056.jpg


Cześć,

można wiedzieć, gdzie i za ile nabyłeś sub-a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suba kupiłem na allegro za 300zł z tą pianką.Jest to oryginalny sprzęt z J11 po lifcie.

Subwoofer został już sprawdzony i wstępnie przetestowany.w środku są dwa głośniki basowe.gra to naprawdę całkiem zacnie 👌

Będzie go napędzać wzmacniacz Macaudio MP2000 500w ponieważ ten sub na szczęście nie ma wbudowanego wzmaka 😁. Wzmacniacz ten ma niewielkie gabaryty,fajną moc i masę ustawień. Używam kosztuje grosze.wystepuje też pod marką Magnata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam. Męczę się z przejściem dodatkowego przewodu (+)  z akumulatora do kabiny w celu zainstalowania wzmacniacza. Czy ktoś z Was już to zrobił i może coś w tym temacie podpowiedzieć? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można to przeprowadzić w miejscu gdzie przechodzi wężyk od spryskiwaczy,ale żeby się tam dobrać,to trzeba rozebrać pół samochodu...Ja po prostu przygotowałem sobie szprychę (może być cienka oskubana elektroda) i pod filtrem ,na grodzi masz gumową kryzę z wiązką przewodów.Ja po prostu przebiłem tą kryzę nad wiązką i za pomocą szprychy wciągnąłem przewód do kabiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...