Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zakup NOTE pytania i rozważania


Gość pawlo_note
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar kupic Nota. Proszę o info jak sie jeździ 1.4, jakie macie opinie o tym ładnym autku, jak sprawuje się radio, elektronika, klima itp. W Sobote 28.10 wybieram się na jazde próbna - na zwrócić szczególna uwage. Dzieki z góry za wszelkie informacje.

 

Pawlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od kwietnia takim jeżdżę i w sumie nie narzekam. Co prawda w nowym aucie miałem padnięty sterownik poduszek powietrznych i wymiana, za sprawą bałaganu w ASO, trwała dwa miesiące. Natomiast teraz, jak jest rano zimno, słychać stukanie w desce rozdzielczej. Jak jest mniej zimno to tylko z prawej, a jak bardziej to stereo ;) Jak znajdę czas to podjadę z tym do ASO, ale spodziewam się ich odpowiedzi.

 

Zwykle jeżdżę w max dwie osoby i temu silnikowi naprawdę nic nie brakuje jeśli chodzi o moc i elastyczność. Różnicę mocno się czuje, gdy wsiądą jeszcze dwie osoby + bagaż, ale nie jest tak źle :)

 

Co do radia to jestem mile zaskoczony. Myślałem, że bedzie gorzej, ale to też pewnie kwestia gustu. Klima? Podczas letnich upałów nie do końca sobie radziła, ale to i tak było lepsze niz powolne smażenie się w rozgrzanym aucie :)

 

I jak już będziesz szczęśliwym posiadaczem NOTEa, to uważaj, gdzie parkujesz, bo to logo z przodu przyciąga uwagę - ja swoje właśnie straciłem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info.

 

Martwię sie o elektronikę, ponieważ z tego co wiem przy Nissanie grzebie również Renault, a to nie zbyt dobry znak (Francus)

 

Jak sprawuje się zawieszenie na Polskich drogach i jak wypada spalanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Sosnowca. Mam do wyboru dwóch sprzedawców z mojej okolicy: Sobczyk lub Szymański.

 

Czy ktoś zna te dwie firmy - proszę o opinię. Jestem po jeździe próbnej i Note jest ok, tylko nie wiem czy kupic teraz czy czekac do nowego roku.

 

Pozdrowionka,

 

Pawlo_note

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie jeśli rozmawiamy o zakupie auta... jeśli nie musisz kupić teraz - masz czym jeżdzić lub możesz sie wstrzymać nie kupuj teraz bo :

1- za dwa miesiące auto już będzie rocznikowo starsze - co przy późniejszej odsprzedaży bedzie miało znaczenie,

2- w nowym roku są wyprzedaże - co za tym idzie ( jeśli na rocznkiu nie zależy ) można znaleźć dobrą zniżkę/bonus/promocje, minusem jest brak mozliwości doboru dodatkowego wyposażenia - musisz się rozejrzeć co chcesz mieć w samochodzie a z czego możesz zrezygnować,

3- w nowym roku masz nowe auto - pod koniec roku - w razie sprzedaży - masz ciągle nowe auto ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z Was Note w kolorze Czarnym z jasną tapicerką - jak to wygląda, bo w salonach nie mają takiej kombinacji. Może jakieś fotki macie.

 

Pozdrawiam,

Pawlo

 

Mają taki w T&T Pawel Zaborowski w Warszawie przy Puławskiej (silnik 1,4). Jeździ tam na demo.Mają też tam rabaciki, ja dostałem 4700.

Pozdrawiam

kNOTEk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupic Nota. Proszę o info jak sie jeździ 1.4, jakie macie opinie o tym ładnym autku, jak sprawuje się radio, elektronika, klima itp. W Sobote 28.10 wybieram się na jazde próbna - na zwrócić szczególna uwage. Dzieki z góry za wszelkie informacje.Pawlo

 

Ja mam 1,5dCi (czy jakoś tak) - od Reno . Może nie jest megaelastyczny jak benzynowy 1,6 ale daje rade. Wg mnie najlepiej kupować z początkiem roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w/g mnie kupować na jesieni, bo w przyszłym będą droższe - auto i tak i tak traci na wartosci prawie 30 % ceny w ciągu roku, a jak kto bierzez z salonu to przecie nie na rok czy 2 lata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawlo_note

Dzięki za rady. Szukam zdjęć Note w kolorze czarny i jasne wnętrze. Może ktoś ma takowe i czasami zjawia się na forum, lub jakiś link. Będę wdzięczny za info.

 

Pozdrawiam,

Pawlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja też jestem zainteresowany kupnem nissana note.Oglądałem auto z jasną tapicerką osobiście nie podoba mi sie ale to rzecz gustu.

Mogę tobie polecić kontakt z salonem w Zielonej Górze mieli tam nota z jasną tapicerką,jest tam miły sprzedawca który może ci zrobi fotki.

oto jego poczta lukasz.mucha@fialkowski.pl

telefon (68) 324-28-34

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość pawlo_note

Witam Was,

Zamówiełm Nota w Polskiej Grupie Dealerów. Polecam ich mozna wynegocjowac całkiem niezłe warunki zakupu. Za tydzień w sobotę (25.11) obieram autko. Mam nadzieję, że będzie nieźle śmigało z silnikiem 1.4.

 

Pozdrawiam

Pawlo_Note

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Chcę kupić Note 1.6 Acenta, teraz w oficjalnym cenniku kosztuje 43400PLN (z metalikiem) - samochód z rocznika 2008.

 

Mam wrażenie że doskonale wpasowuję się w grupę odbiorców (rodzina z małym dzieckiem) i jeździłem teraz Nissanem Serena 2.3 D, cenię jak auto jest wyższe od zwykłego ze względu na dobry widok, ale szukam teraz czegoś mniejszego niż Serena, więc myślę, że akurat Note będzie spełniał moje oczekiwania.

 

1. Powiedzcie mi proszę, czy jeżeli oficjalny cennik promocyjny jest ustalony to mogę liczyć na jakieś zniżki? jakoś głupio by mi było kupować za cenę oficjalną, z reguły trzeba coś urwać z ceny, powiedzcie mi realnie na jaki upust mogę potencjalnie liczyć? o jakie bonusy mogę pytać? (gdyby nie udało mi się zbić ceny)

 

2. Po przejrzeniu tego forum doszedłem do wniosku, ze samochód ten pomimo jakiś usterek jest samochodem godnym zaufania i polecenia, czy możecie się na ten temat wypowiedzieć (potwierdzić/wyprowadzić z błędu)...

 

jak będę miał jakieś pytania to będę jeszcze pisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeah, Notek ma rację - kupować i to szybko.

Za ta cenę to jeszcze niedawno trudno było kupić 1.4 Visia :D

 

A co do awaryjności jak przejrzałeś forum - to jeżeli się nie myle - tylko był jeden przypadek, gdy ktos został na drodze z zepsutym autem. Pozostałe sprawy, choć czasami uciążliwe, moim skromnym zdaniem nie wpływają, na ogólny pozytywny obraz tego autka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.nissan.japanmotors.pl informują,że RABAT:podana cena zawiera upust finalne,tzn,że nie jest już negocjowalna.Ale to przy QQ:)tylko nie oferują tam już Note.

Ja mam Note od 2 miesięcy.Jak narazie jest ok.Jako młody kierowca bałam się w te warunki zimowe wyjeżdżać gdzieś dalej,więc śmigam tylko po mieście.Wyboru nie żałuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analizowałem dość długo ofertę nowych samochodów i myślę że za tą cenę z takim wyposażeniem i o takiej marce nic lepszego nie kupisz. Jeżeli masz rodzinę 2+1 to to auto będzie idealne. Ja już zamówiłem, jeżeli jednak chcesz kupić w cenach promocyjnych to musisz się pospieszyć. POZDRAWIAM :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miejsca w środku nie daruje Ci nikt, tyle co Note :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...