Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Regeneracja ( przedłużenie wału )


dziarus

Rekomendowane odpowiedzi

panowie potrzebuję namiary na zakład czy też warsztat  który przerobi mi wał napędowy . Chodzi o to by go przeciąć  przedłużyć o trzy cm i wyważyć .

U mnie na końcu świata tego nie zrobię więc będę musiał go wysłać do przeróbki , w necie trochę firm jest ale jeśli ktoś z forumowiczów zna takowy i poleca to wolę z polecenia . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z firmy wysyłaliśmy wały od ciężarówek do radomia, ale nie wiem dokłe gdzie (podobno gdzież na terenie łucznika jest ten zakład).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

namierzyłem warsztat blisko mnie jedyne 220 km :) zawiozłem wał . Niestety wieloklin okazał się  zajechany  ,do tego jeden krzyżak do wymiany .

stanęło na tym że wieloklin plus flasza  będzie funkiel nówka do tego nowy krzyżak i przedłużenie, wyważenie   koszt to 850 zł . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

namierzyłem warsztat blisko mnie jedyne 220 km :)

 

W Australii napisałbyś "... po sąsiedzku "  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale te 220 w Australii to po szutrze sama przyjemność  :jeep: a u nas kuźwa wszędzie asfalt   :samochod-rodzinny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lemmiemu chyba chodziło, że tu 220 km i "blisko" Ciebie, to jakby było w Austalii to napisałbyś, że jest "po sąsiedzku" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jezeli chcesz dalej zrobic ten wał , jest zakład który zajmuje sie przedewszystkim wywazaniem wałów(pare razy pomagalismy im dorabiac części) dorobic koncówke to niejest problem łacznie z ulepszeniem cieplnym i szlifowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...