Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zwierzaki pod maską


zibiarnold
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co z resztkami które dostały się do środka?

Mogły zostać zassane, chyba ze auto stało cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety spadek mocy ukazał się w trakcie jazdy i musiałem dojechać jeszcze około 30km później. Od tego czasu zastanawiam się czy to nie będzie problemem, ale w serwisie powiedzieli mi, że nie ma opcji, żeby fragmenty dostały się głębiej (jakiś filtr?) i że mogę spokojnie do nich sam przyjechać. Zobaczymy co dalej się wydarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jakiś czas temu w serwisie mówili mi, że kuny upodobały sobie tę rurę w tych silnikach i że jej koszt to ponad 700 zł.

Jednocześnie twierdzili, że ludzie naprawiają to po prostu z Autocasco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko rura pogryziona?

Odkręcasz cybanty, wrzucasz nową rurę, dokładnie montujesz obejmy ponownie i po sprawie. Najważniejsze, aby było szczelnie.

Gwarancja? Przecież w nic nie ingerujesz, nic nie modyfikujesz. A z ciekawości, na ile chcieli Cię skasować? 

Muszę Cię zasmucić,na pewno już nie da oryginalnych opasek.Z tego co wiem to nawet serwis sobie nie radzi z założeniem takich samych.Wymyślne pieroństwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacko to mnieś zaskoczował czyżby były jednorazowe czy tak skomplikowane, nie chce mi się wyłazić i popatrzeć na nie możesz podpowiedzieć co w nich za licho siedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladaliśmy to w serwisie,jakaś kompilacja drucików,dziwna konstrukcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie taśma nie wytrzymywała (w dieslu) .  

By taśma wytrzymała na dziurę nałóż blachę od puszki po, wypitym ma się rozumieć, piwie a dopiero potem obwiń taśmą i będzie hulać a co do kun odstraszać choćby którymś ze specyfików z linku;

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=odstraszacz+kun&bmatch=base-relevance-popul-hou-1-1-0408

Albo dokarmiać  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat połączony ze wspaniałymi kunami,obydwa mówią o tym samym,więc nie ma co zaśmiecać forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

U mnie w poprzednim Qashqai-u jakiś zwierzak przynosił mi pod maskę(obok akumulatora) upolowane ptaki- pomogły kostki do WC z POLO- marketu(najtańsze).

W "101 napraw" w TVN Turbo gość próbował odstraszacz elektroniczny- NIE POMÓGŁ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mnie też kiedyś zjadl filcowa oprawę maski.

Wymieniłem na taką jakby piankę .

Ale suchy chleb też znalazłem.

Nie odstrasza ale szkody mniej. No poza kablami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...