Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sprawdzenie auta po numerze vin.


kopek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

VIN:  SJNFCAJ10U1203604

Moze masz informacje o przebiegu, bo nie mam ksiazki serwisowej.

Potrzebuje rowniez informacji na temat akcji serwisowych, a mianowicie w jakich uczestniczyl i czy pozostaly jeszcze jakies do zrobienia?

I czy tam jest silnik 103KM z DPF, bo podobno je wkladali dopiero po 2010r , a samochod z 2008.

Dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, tapczan00 said:

Witam

VIN:  SJNFCAJ10U1203604

Moze masz informacje o przebiegu, bo nie mam ksiazki serwisowej.

Potrzebuje rowniez informacji na temat akcji serwisowych, a mianowicie w jakich uczestniczyl i czy pozostaly jeszcze jakies do zrobienia?

I czy tam jest silnik 103KM z DPF, bo podobno je wkladali dopiero po 2010r , a samochod z 2008.

Dzieki i pozdrawiam

Dziwne ,że poprzedni właściciel nie przekazał tego dokumentu. Ja bym nie brał pojazdu używanego bez pełnej dokumentacji...i nie ważne ile pojazd ma lat ( np moja ostatnio zakupiona E21 323 z 1979 r ma wszystko ) . To jest 10 letni samochód więc nikt go nie serwisował po upływie gwarancji więc przebieg może być 200 k albo 500 k... nie mniej 8 lat temu mial troche ponad 40 000 km.

DPF był montowany w K9K i wtedy miał 76kW bez DPF miał 78kW w 2008r.

Akcji serwisowych nie ma otwartych. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2018 o 12:48, OsobaNN napisał:

Pewnie te 80% przejechało przez magiczną zachodnią granice... a w PL tylko do 200 000 km się samochody sprzedaje więc przebiegi się zmieniają :). Pojazd z benzyna robi od 20 do 35 tys km rocznie.. czyli po 13 latach jest od 250 k do ponad 400 k km.  Z pojazdem na ON to jest można powiedzieć 2x tyle bo po co kupowac pojazd na ON ,któy jest droższy, kosztowniejszy w serwisie i ma spory podatek w DE jeśli nie robi się duuuużo km rocznie.    Z ciekawośći ile ten pojazd ma obecnie przebiegu ?

Jeśli nie wierzysz w podany przebieg udaj sie do ASO to może Ci powiedzą  ... nie mniej wyjdzie to samo. Trafił się pojazd z bardzo małym przebiegiem ja na tyle lat .

Gdzie sprawdziłeś ten przebieg bo w autobaza.pl nie ma przebiegu, na gov napisali że nie ma podanych danych, w ASO nie mają info o zagranicznych pojazdach. Jutro jadę go oglądać więc przydała by się taka informacja w tej chwili sprzedający mówi że ma 177 000km

A tak na marginesie to ja robię 12000 km rocznie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie
Można prosić o jakieś informacje na temat tego VIN
SJNJDAJ10U7006462
Pozdrawiam Mateusz

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
On 8/31/2018 at 10:02 PM, calypso83 said:

Można prosić o rozkodowanie bo mi coś wychodzi z Google że to anglik? 

SJNFAAJ10U1101782

 

To nie anglik. Pojazd ma kierownice po właściwej stronie od nowości. Sprzedano go w Dani w 2007 roku.

On 8/9/2018 at 6:19 PM, Tina18 said:

 

ASO ma informacje o ostatnim zarejestrowanym przebiegu. Może cię poprostu olali. Nie mniej pojazd miał wiecej kiedyś niż podaje sprzedawca teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/20/2018 at 8:46 PM, Alert_Devil said:

Witam serdecznie
Można prosić o jakieś informacje na temat tego VIN
SJNJDAJ10U7006462
Pozdrawiam Mateusz

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

Jakieś informacje.. hmm.. no jest to QashQai +2 z 2010 roku :) .. jako ciekawostka w październiku  2015 miał 114963km.. ciekawe ile teraz.

On 8/19/2018 at 9:40 PM, lukasik said:

Co wiecie na temat

SJNFEAJ11U1133916

Auto krajowe więc przebieg nie zmanipulowany. Kampanie wykonane więc tylko dbać o mikro silnik i troche pośmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Zastanawiam się na kupnem  SJNJBAJ10U7002333

będę wdzięczny za każdą pomoc.  Z góry dziękuję.

Edytowane przez kamiloboro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 30.12.2018 o 21:22, robercik782 napisał:

Witam

Czy jest szansa rozkodowania VIN :sjnfeaf15u7114317

Pozdrawiam Robert

 

http://japancars.ru/index.php?route=catalog/nissan&ext=BA2&vin=sjnfeaf15u7114317&cfg_id=51&cat=56

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam 

czy moge prosić o rozszyfrowanie VIN nissan qashqai sprowadzony z Niemiec

SJNFBAJ10U2069708

 

dane podane przez sprzedawce to ostatni wpis w książce serwisowej z przebiegiem109 552 z dnia 22.06.2018 pieczątka z NISSAN AutocenterHalle GMBH nr 7321 ( zresztą wszystkie pieczątki z tego samego serwisu z tym samym nr)

wpisy z datami 24.06.2015, 25.08.2016, 07.06.2017, 22.06.2018

 

Edytowane przez konradkonrad1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, konradkonrad1987 napisał:

witam 

czy moge prosić o rozszyfrowanie VIN nissan qashqai sprowadzony z Niemiec

SJNFBAJ10U2069708

 

brand:    NISSAN
catalog:    NISSAN201809
name:    QASHQAI
date:    05.2010
trimcolor:    G - BLACK
framecolor:    GAB - NIGHTSHADE
model:    FDRALBYJ10EGAFAD-B
market:    Europe (LHD)
bodyStyle:    5 DOOR HATCHBACK
engine:    MR20DE
grade:    ACENTA
transmission:    6MT
options:    AREA:EUROPE C GROUP; WHEEL DRIVE:2WD; 18 INCH WHEELS; PRIVACY GLASS; NAVIGATION WITH SD CARD; ALUMINIUM PEDAL; CEN, GERMANY,AUSTRIA,SWITZERLAND; FIXED GLASS ROOF; ROOF RAIL; TEMP SPARE TYRE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Nissanem jest taki kłopot, że ASO nic nie wie (lub nie chce wiedzieć, albo wie, ale nie powie) o innych ASO, a szczególnie tych za granicą.
My kiedyś sprawdziliśmy auto sprowadzone z DE dzwoniąc do ASO w Germanii, wbitego na pieczątce w książkę serwisową.
O dziwo bez problemu dano nam pełne info serwisowe, a że okazało się "inne" niż to z ogłoszenia, podziękowaliśmy "panu" handlarzowi. To było dawno, ale zadziałało.

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, konradkonrad1987 napisał:

czy ktoś coś więcej pomoże w sprawdzeniu auta po vin? 

Byłeś zapytać w ASO?

W dniu 26.01.2019 o 20:00, konradkonrad1987 napisał:

Pieczątka z NISSAN AutocenterHalle GMBH

Dzwoniłeś do tego ASO czy w ogóle takie istnieje, a jeśli tak to czy serwisowali taki samochód?

Trzeba wykazać trochę własnej inicjatywy, nie wystarczy zapodać post tutaj oraz na bezwypadkowy.net i czekać na to, aż ktoś poda dane. :)

Edytowane przez cezzar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat rozwiązany a auto kupione :)

Skorzystałem z książki serwisowej która wydawała się podejrzana. Zadzwoniłem pod nr widniejący na pieczątce serwisu - auto serwisowane w NISSAN Niemcy. Odebrała miła pani i po objaśnieniu sprawy powiedziała że nie może mi udzielić takiej informacji. PO kilku miłych słowach poprosiła o vin auta. Nie mogła mi wiedzieć co tam pisze ale mogła mi odpowiedzieć czy to co mówię ma potwierdzenie w systemie więc tym sposobem dowiedziałem się o wszystko co mnie interesowało :)  szczególnie wypadkowość, terminy kolejnych przeglądów i przebiegi auta bo jak na auto z 2010r. przebieg 110 000 km to niewiele jak na niemca.

 

Dziękuje wszystkim za wskazówki.

PS. Polskie serwisy nic nie wiedzą albo nie chcą wiedzieć. Normalnie porażka. I to XXI wiek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś ma namiary na stronę, gdzie mogę sprawdzić krótki nr VIN składający się z 13, lub 14 znaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...