Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

pytanie o kontrolke


tomek0102

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od niedawna jestem posiadaczem Qashqaia II silnik 1,2 , po odpaleniu auta przez chwilę po ruszeniu świeci się kontrolka (zaznaczona na czerwono na załączonym zdjęciu), po przejechaniu około 100m gaśnie, czy to jest normalny objaw ?

post-92279-0-09643200-1430392696_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm...ja tak nie mam, więc podejrzewam że to nie jest normalny objaw - czytałeś już instrukcję ? Zresztą podejrzewam że to będzie jakiś ogólny błąd który można zdiagnozować jedynie poprzez podpięcie pod komputer (i to nie takim tanim ODBC za pare złotych od chińczyka ;) , więc chyba czeka cię ASO ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież bądź zdjęciu masz wyłączony silnik. Może po uruchomieniu przez 20-30 sekund przypomina i pasach z tyłu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie łatwiej przeczytać instrukcję ? lub zapytać się sprzedawcy jak nie chce się czytać ? :)


hmmm...ja tak nie mam, więc podejrzewam że to nie jest normalny objaw - czytałeś już instrukcję ? Zresztą podejrzewam że to będzie jakiś ogólny błąd który można zdiagnozować jedynie poprzez podpięcie pod komputer (i to nie takim tanim ODBC za pare złotych od chińczyka ;) , więc chyba czeka cię ASO ...

 

też tak masz ale nawet o tym nie wiesz :) co Ty wypisujesz - diagnoza przez komputer ? Ty chyba tez nie czytałeś instrukcji :)

glowna.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sam to kasować przyciskiem na kierownicy.Lewa strona przycisk do obsługi ekranu informacji kierowcy.Należy go wcisnąć i ostrzeżenie zniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie łatwiej przeczytać instrukcję ? lub zapytać się sprzedawcy jak nie chce się czytać ? :)

 

też tak masz ale nawet o tym nie wiesz :) co Ty wypisujesz - diagnoza przez komputer ? Ty chyba tez nie czytałeś instrukcji :)

 

A nie łatwiej czytać co napisałem ? 

 

Cytuję : "...czytałeś już instrukcję  ? "  . Tak, owszem moje myśli poszły potem nieco dalej ale właśnie dlatego że nie czytałem instrukcji. Zresztą nvrmnd - dobze zeście chopu pomogli, hej  :wave:  !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

może nie do końca rozumiem tą instrukcję ale czy to świecenie się tej kontrolki przez kilk sekund po ruszeniu jest w końcu normalne czy nie? mam sprawdzać po kolei te wszystkie pkt (ciśnienie w kołach itd? czy po prostu przez te kilkanaście sek system tylko sprawdza parametry I tyle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...