Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Opony - dyskusja


Edek01
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do deszczu i kałuż to jak to jest że mam najgorsze opony według ludzi i Fachwców bo całoroczne i Korea  :)

A na nich w deszcz z tyłu nic nie widać tak przerabiają wodę spod siebie a wjazd w kałuże jest niewyczuwalny  tną ją jak nóż masło!

Anie razu nie jechałem na nich z dystansem prędkości bo to opony całoroczne i ani razu nie wpadłem w poślizg na nich.

A na letnich Contisrentalach w lato w deszcz opony traciły przyczepność i buksowały albo zarzucały tyłem- tandeta 8mm z guzami po bokach  :thumbsdown:

Fakt jak wieje to lipa Tiidą jechać bo buja jak łajbą  :D

A pokrak to ja wiele widzę na mieście innych marek !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Continentale z serii Eco, które kiedyś były dawane na pierwszy montaż  nie są jakoś specajnie dobre. To budżetowa seria tego wytwórcy. Dopiero seria ContiPremiumContact jest wyznacznikiem jakości tej marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranger ranger już wklejam zdjęcia tych wspaniałych łopon guzowatych od wewnątrz i zewnątrz z 8mm bieżnikiem super super dziadostwo !!!

O na takich oponach ContiPremiumContact 2 kupiłem tiide syf syf i tyle mam w zapasie taką samą k**wa nówka a już sparciała spękana na bokach a ma 3lata  !!!!!!!!!!

Contisrolonti to jest syf a nie opony wykonane chyba z odpadów dębicy navigator 2 ! 

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranger ranger już wklejam zdjęcia tych wspaniałych łopon guzowatych od wewnątrz i zewnątrz z 8mm bieżnikiem super super dziadostwo !!!

O na takich oponach ContiPremiumContact 2 kupiłem tiide syf syf i tyle mam w zapasie taką samą k**wa nówka a już sparciała spękana na bokach a ma 3lata  !!!!!!!!!!

Contisrolonti to jest syf a nie opony wykonane chyba z odpadów dębicy navigator 2 ! 

Ja te opony Premiumcontact ,mam do dzisiaj i bardzo je sobie chwalę, latem genialne .A poniżej testy z róznych czasopism moto(45 testów)

http://www.testberichte.de/p/continental-tests/premium-contact-2-testbericht-225171-12.html

Oczywiście Edwardzie,wiem że oni wszysty kłamią ,a tylko Twoja zacna opinia się liczy.Acha ,gdybyś nie wiedział ,w nie których czym niższa punktacja ,tym lepiej

trzeba mieć na uwadze ,że te opony u mnie były zamontowane w 2007r a świat idzie do przodu i już powstała seria 5 i zapewne 6

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w życiu wiele opon ale takie tyfusy tylko raz.

A powiedz dlaczego 3 letnia nowka na zapasie sparciała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sra..y muchy będzie wiosna ,na zapasie masz dojazdową

moje są z 2007 roku i już dogorywają ,ale nie sparciały

 

Kłamczuszek masz na drugie?


i znowu masa speców i testów obalona przez znawecę niebywałego  Edwarda wszechwiedzącego. Kończ waść ,wstydu oszczędź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku na zapasie ma normalną opone 195/65/15 210h contiprzekuponti!

Lodu do czoła natychmiast przełożyć trzeba ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiva NEXEN ,który Ty według TWOICH postów , w ciągu 3 lat wymieniłeś trzy komplety! Były letnie i zimowe ,,,a teraz całoroczne --Przy Twoich przebiegach 5600 km-do 10000 km  też z twoich postów .Gratuluję trwałości ,a moje letnie conti  przekulały co najmniej 50 tysi i jeszcze żyją ,reszta zimowe razem 96kkm.


a zanim znowu każesz mi przykładać lód ,przypomnij sobie sam ,co pisałeś

"Od trzech  lat  kupuje opony  NEXEN były letnie i zimowe , opony wykonane jak kiedyś -solidnie.

Teraz kupiłem  wielosezonowe bo mam dosyć zmian sezonowych ."

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/91705-opony-zimowe-do-nissan-tiida/?do=findComment&comment=947758

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniź ja nie robię rocznie 5600 rocznie tylko teraz tak wyszło normalnie zrobię 10000km !

Tak pisałem o oponach co miałem w Almerze!!!! w tidzie miałem contiprzekuponti i tylko Nexen npriz4S .

A na zapasie mam cały czas fabryczną od kompletu conti oponę 195/65/15 210H jako dojazdową ma 3 lata i sparciała i spękała nigdy nie używana!!

Pamiętam dokładnie to samo miałem w latach 90 z super oponami Polskimi KORMORAN tak samo sparciały i spękały promieniowo !

Pirelli też super opony co guzy wyłaziły bez dotykania krawężników.

Ale co ja tam wiem o oponach nie Manix???

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edek ,odejdż na drugi krąg i tam kołuj,sam pisałeś "od trzech lat"(już była tiida)Z jednym się nie pomyliłeś,nie masz bladego pojęcia o oponach,całą wiedzę czerpiesz z filmików reklamowych,które z lubością wstawiasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta YouTube za mnie kupuję i jeździ moimi samochodami !

Manx na gul najlepszy lód ,lód trzeba przykładać :spoko:

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak masz przed sobą ścianę w toku twojego myślenia.

Ja nie mam ograniczeń ani ruchowych ani myślowych lodu mi nie trzeba bo nie zawiszcze ani nie zazdroszczę nikomu niczego !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ciągle latam na fabrycznych Bridgestonach. A i przebiegi mam większe od Edwarda. To są dopiero opony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znasz się ElEduardo doctore Cię nawróci.

Co prawda w trzy lata "nakulał" dopiero coś ze 20kkm ale za to wymienia co trochę  :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego, że te Nexeny takie dobre. W końcu co roku zakłada nówki :D. Ale może to wynik samodzielnego doboru ciśnienia... ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj będziesz następny do przykładasnia lodu  :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manix nie potrafisz robić z forumowicza idioty bo-

Kupiłem roczną Tiidę na continetalach jak zobaczyłem że guz na guzie i trakcja ch*jowa to je wywaliłem i kupiłem nexeny i tak je mam do dzisiaj !

A po kuta i na kogo zamówienie piszesz głupoty że się nie znam na oponach bo mało jeżdzę Tiidą ???

Bo wcześniej to ja nie jeździłem i nie miałem samochodów i opon nie????

Bo Tiidę mam dla mej fanaberii a nie jako środek lokomocji do pracy i nie muszę napierdalać co dzień 100km abym w twoich oczach urósł jako tester prywatnych opon .

 

Ale wymyśl coś tak dla idei hejtowania mnie tutaj niech ci ulży i humor poprawi :spoko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edwardzie,jak przestaniesz pisać banialuki,to przestaną się ludziska czepiać,żeby negować wyniki pracy kilkuset ludzi? Testy 54 czasopism,organizacji i.t.d?Zaprzeczać opiniom tysięcy ludzi na portalach specjalistycznych? I ty piszesz że się czepiam? I na czyje zlecenie? Tak ,zlecił mi to wywiad Rosji i USA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...