Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Akcja serwisowa T30


aabb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi nawet listem przysłali wezwanie do salonu w celu bezpłatnego sprawdzenia/naprawy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej kuriozalne jest to:

Nissan zapewnia, że w Europie nie było żadnego przypadku wystąpienia tej usterki. Dodaje, że ryzyko wystąpienia dotyczy wyłącznie sytuacji wypadku, a nie bezkolizyjnej jazdy.

Edytowane przez berater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w razie wypadku stwierdzą ,że wina leży po stronie kierowcy bo miał wypadek :D haha   

A co z osobami ,które kupiły pojazdy z drugiej ręki ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej kuriozalne jest to:

ryzyko wystąpienia dotyczy wyłącznie sytuacji wypadku, a nie bezkolizyjnej jazdy.

Filozofia Nissana jak w starym sucharze.

Lekarz pyta pacjenta, czy często odczuwa ból z którym przyszedł ?

Pacjent ze spokojem: Nie, tylko wtedy gdy oddycham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przepraszam co Waszym zdaniem maja napisac? W calym tym problemie info że przy normalnej jeździe nic nam nie grozi jest chyba dobrą informacją. Bez tego tekstu juz byśmy przezywali czy aby wogóle możemy wsiąść do naszych samochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zabrzmiało to jak nieudolne ratowanie beznadziejnej sytuacji.

To jest tak jakby producent wypuścił samochód z wadliwym układem kierowniczym, ale pocieszał klientów, że niebezpieczeństwo występuje tylko podczas skręcania w lewo. W prawo jest ok i bezpiecznie.

Te samochody nie maiły prawa opuścić fabryki. To nie jest wada żarówki w podsufitce, tylko coś co zagraża życiu kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie ze problem poważny, ale nie zawinił Nissan czy Toyota tylko Tanaka. Nissanowi pozostało tylko takie tłumaczenie bo większość ich obarcza winą choć nic nie mogli na to poradzić, w jakimś stopniu również są poszkodowani w tej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie znajduje odrobiny współczucia dla Nissana w tej sytuacji. To Nissan wybrał dostawcę i Nissan za niego odpowiada.

Guzik mnie interesuje kto bezpośrednio zawinił.

Prestiż i zaufanie traci Nissan.

 

info że przy normalnej jeździe nic nam nie grozi jest chyba dobrą informacją. Bez tego tekstu juz byśmy przezywali czy aby wogóle możemy wsiąść do naszych samochodów.

 

Włos się jeży na głowie przy takiej argumentacji. Wybacz, ale większych głupot dawno nie słyszałem.

Nikt przy zdrowych zmysłach, po ogłoszeniu akcji, nie powinien usiąść za kierownicą samochodu znajdującego się na liście.

Jaką masz gwarancję, że jadąc nim na akcję serwisową do ASO nie będziesz miał tfu.. tfu.... dzwona ?

Ci których to dotyczy powinni zawieźć samochód na lawecie do ASO i obciążyć Nissan Polska kosztami transportu.

Edytowane przez berater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włos się jeży na głowie przy takiej argumentacji. Wybacz, ale większych głupot dawno nie słyszałem.

Nikt przy zdrowych zmysłach, po ogłoszeniu akcji, nie powinien usiąść za kierownicą samochodu znajdującego się na liście.

Jaką masz gwarancję, że jadąc nim na akcję serwisową do ASO nie będziesz miał tfu.. tfu.... dzwona ?

Ci których to dotyczy powinni zawieźć samochód na lawecie do ASO i obciążyć Nissan Polska kosztami transportu.

 

Zawsze myślałem, że poduszka powietrzna zwiększa bezpieczeństwo, a nie eliminuje niebezpieczeństwo.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, całe życie się człowiek uczy :).

Ja pozostanę przy swoim zdaniu, że te dwie wartości są odwrotnie proporcjonalne.

Tu nie ma sprzeczności.

Im bardziej zwiększamy bezpieczeństwo, tym bardziej zmniejszamy niebezpieczeństwo.

Ale filozoficznie się zrobiło.

 

A tak poważnie, nie godzę się na żadne okoliczności łagodzące dla Nissana w tej sytuacji.   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w Faktach o akcji wspomnieli. 7000 aut w Polsce. Trzeba by się dowiedzieć po VINie może, czy i moje zagrożone :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wpadliście na jakaś listę vin aut objętych akcja? Ja sprawdziłem swój w ASO Gdynia i Waszawa. W Warszawie był kupiony. oba serwisy odpowiedziały ze nie jest objęty akcja ale nie mam pewności czy mie zlewają tematu dlatego ze nie jestem 1 właścicielem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nie ma błędów. W ASO OSielsko YAMA. Ciekawostka, że nie ma nigdzie tych poduszek, wszystkie zeszły...nawet gdyby mieli to by nie wymienili....

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2008 roku miałem spotkanie z drzewem i wtedy poduchy nie wystrzeliły.

W serwisie powiedzieli, że to raczej wina typu uderzenia - poszło bokiem i przednie czujniki nie zareagowały.

Mam nadzieję, że faktycznie tak było i że nie była to wina tych walniętych poduszek.

 

post-20227-0-24894500-1433252201_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałeś vin?

 

Tamtego samochodu już nie mam. Dostałem kasę z AC za szkodę całkowitą i z Niemiec sprowadziłem inny egzemplarz.

Generalnie na tej operacji raczej wyszedłem do przodu bo wersję podstawową T30 zamieniłem na wersję Exclusive z przebiegiem większym o 1500 km.

A obecnego jeszcze nie sprawdzałem bo jakoś mi nie po drodze do ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluję, też chciałem mieć zawsze kremowe wnętrze. Czy skórka na czarno?

Skórka na czarno, no ale chyba za mocno odchodzimy od głównego tematu wątku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...