Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Check engine BŁĄD silnika


salieri93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Jest to mój pierwszy post na tym forum i jesli temat sie powtórzył to szczerze przepraszam ale zależy mi na czasie.

Wczoraj przy jeździe na obrotach ok 2-2.5 tyś. wyskoczył mi bład silnika... Wie ktoś może z czym jest on związany?

Dziękuję za pomoc 

post-92692-0-26649400-1431943918_thumb.jpg

post-92692-0-40039000-1431943924_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłączając jakiś scaner pod uto 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie... hmm... wróciłem sobie z pracy zostawiając auto na parkingu było wszystko ok... Zachciało się zakupów, więc idę do auta wsiadam uruchamiam silnik i.... AQQ "Check Engine" !!! Myślę sobie :wtf:  zgasiłem odpaliłem drugi raz, to samo. Słucham słucham, ale pracuje normalnie pojechałem na zakupy :D Na parkingu posłuchałem raz jeszcze, i słychać było coś jakby się powolutku coś przelewało...?? Pojęcia nie mam co to może być... w poniedziałek pojadę podłączyć się pod kompa, może coś pokaże...

 

Chyba, że ktoś ma pomysł... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. w poniedziałek pojadę podłączyć się pod kompa, może coś pokaże...

 

 

 

 

Chyba, że ktoś ma pomysł... :)

 

 

raczej nikt nie ma innego :D raczej Twój jest najlepszy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już sobie poradziłem, okazało sie że cewka zapłonowa do wymiany ale błąd muszę usunąć. Ma ktoś jakieś sposoby poza podpinaniem sie pod komputer? 

Został mi jeszcze problem przerwy w pracy silnika , ok 2-2,5 tyś obrotów jak przyspieszam to silnik delikatnie przerywa i dalej przyspiesza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd, który był u mnie to: "awaria grzania sondy lambda na pierwszym cylindrze" w skrócie... delikatnie rozpięła się kostka i generowała błędy ;) kostka została wpięta, błąd skasował się samoczynnie. Koszt? 50zł za podpięcie do kompa :)

Także moge znów bez obaw śmigać moją nyską po mieście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...