Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Spadla noga ze sprzegla


CaptainRandall
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule, nigdy cos takiego mi sie jeszcze nie przytrafilo :/. Samochodem gwaltownie szarpnelo i zgasl, poza tym nie wydarzylo sie nic. Czy powinienem sie martwic zmniejszeniem zywotnosci kola dwumasowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mu nie będzie zwłaszcza że był to sporadyczny przypadek. Nie ma się czym przejmować. Musiałby często dostawać takie prezenty żeby to koło dwumasowe odczuło. :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś spadła mi guma. To dopiero miałem obawy.;P Natomiast jednorazowy strzał ze sprzęgła nie sprawi wrażenia na Twoim kole dwumasowym. Jeśli jednak będziesz tak strzelał regularnie, to żywotność nadwyrężysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 2-setnym razem, dopiero, pokaże że go boli, albo i jeszcze nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj pozytywów,dobrze że nie w korku ,lub przed przejściam dla pieszych  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie, ulzylo czlowiekowi. Wydarzylo sie to w miejscu calkowicie w tym momencie bezludnym bo na wyjezdzie parkingu. Mocno padalo wiec podeszwy mokre, zagapilem sie w obraz z kamerek przy manewrowaniu i nie dotarlo do mnie, ze stopa powoli zeslizguje sie ze sprzegla. Nauczka na przyszlosc. Faktycznie, moglo byc gorzej, no i lepsze to niz spadajaca gumka ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie, ulzylo czlowiekowi. Wydarzylo sie to w miejscu calkowicie w tym momencie bezludnym bo na wyjezdzie parkingu. Mocno padalo wiec podeszwy mokre, zagapilem sie w obraz z kamerek przy manewrowaniu i nie dotarlo do mnie, ze stopa powoli zeslizguje sie ze sprzegla. Nauczka na przyszlosc. Faktycznie, moglo byc gorzej, no i lepsze to niz spadajaca gumka ;).

Ciesz się, że w nic nie uderzyłeś. Miałem kiedyś wieeeele lat temu podobny przypadek. Zamyśliłem się a auto było na biegu. Całe szczęście krawężnik mnie zatrzymał po gwałtownym szarpnięciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mrożąca krew w żyłach historia - oby tylko takie były do opowiadania. ;)

 

:D

Wciągnęło mnie normalnie... ale zakończyło się happy endem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie spadającej...gumki :D

Jak u Was wygląda gumka na pedale sprzęgła? U mnie po 20tys przetarta na boku i złazi z pedału!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie spadającej...gumki :D

Jak u Was wygląda gumka na pedale sprzęgła? U mnie po 20tys przetarta na boku i złazi z pedału!

 

Jacko,

Jak wiesz u mnie gumowe już od dawna poprzecierane w koszu... :devil: Tez ok 20kkm przetarła się gumka sprzęgła :P

Założyłem aluminowe i daja radę :D

Wrzucałem foty gdzieś w akcesoriach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam do przeglądu...jeszcze...pełna ciąża.

Nie będę inwestował.Mam voucher z ASO na IIgi przegląd na 1500zet,więc zamówię sobie oryginały za ich kasę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że da radę wymienić gumy w ramach gwarancji?

Czy może będą się wykręcać, że to normalne zużycie eksploatacyjne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem o wymianie gum,lecz miałem na myśli nakładki na pedały oryginalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Ciekawe jednak czy wymieniliby te oryginalne nakładki w ramach gwarancji? Skoro piszesz, że po 20 tys.km już się zjechały, to może można by reklamować? Tylko pewnie będą się wykręcać, że to element eksploatacyjny, który normalnie się zużywa (jak np.wycieraczki). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej na 100% by tak do tego podeszli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak wlasnie bylo.

To zadziwiajaco szybkie zuzycie bylo dla serwisu w Gdansku jak najbardziej normalne, w sensie oczywiscie nie podlegalo gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jest arogancja .. :devil:

Szkoda ,że nie zalecą nam noszenia specjalnych "zelówek" :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...