Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pulsar - kilka pytań technicznych.


Aligator7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do Andrzeja :) Jako, że masz teknę to czy nawiew z tyłu ma jakieś ekstra ustawienie czy działa np przy ustawieniu na kabinę, nogi? Tak się zastanawiam czy dałoby się dołożyć jakieś kanały i kratki nawiewu w podłokietniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co chcesz dokładać do podłokietnika - przecież w jego tylnej części (przynajmniej w Teknie) są kratki nawiewu na tył.

Moim zdaniem ten nawiew z tyłu podłokietnika, to jest o kant.... . Gnam autem przy temp. zewn. ok. 7 st.C. Włączyłem klimę i temp. 24 st - zimno mi. No to 25, następnie 26, aż w końcu 27. Mnie zrobiło się cieplusio, a żonka na tylnym siedzeniu piszczy, że jej zimno w kolanka. No to sięgam w czasie jazdy prawą łapą do nawiewów z tyłu podłokietnika, a tam wieje chłodem.

Dodam, że nie używam ręcznych ustawień. Włączam "auto", "klimę" i co najwyżej ręcznie ustawiam temperaturę.

Jak działa ten nawiew pod moim fotelem, to nie sprawdzałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam tekny, tylko acentę z ikeyem i pakietem auto. Siąde zaraz na lapka i popatrzę jakie elementy składają się na kanały nawiewu w teknie, a jakie w acencie. Pytałem bo chodzi mi po głowie kilka modyfikacji. W tym nawiewy. Może akurat są to jakieś instalacje modułowe i może akurat łatwo byłoby zmodyfikować.

 

Edycja: ciekawe, że pokazuje mi, że mogę zamontować dukty podłogowe nawiewu prawy i lewy tył, a nie mogę kanału do nawiewu w podłokietniku.

Edytowane przez tomkek1912
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam wersje Accenta z nieruchomym podłokietnikiem i zastanawiam się czy da się przełożyć podłokietnik regulowany do mojej wersji (chodzi mi o samo zamknięcie schowka, przykład http://allegro.pl/nissan-pulsar-c13-podlokietnik-klapka-2016-rok-i6919940677.html). Czy ktoś z Was już może próbował, ewentualnie orientuje się czy da się to zrobić bez większych ingerencji w tunel środkowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do kogoś kto lubi drążyć, dorwał ktoś może "service manual" do pulsara c13, albo czy orientuje się jak wygląda okablowanie elektryczne w tych autach? Ile różne wersje mają wspólnych wiązek? Np. czy osłony przeciwsłoneczne mają w podsufitce podciągniete zasilane oświetlenia nawet jak go nie posiadają albo czy wiązki lusterek mogą mieć wypuszczone przewody do silniczków od elektrycznego składania itp... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Andrzej, a czy my w pulsarze też mamy eco ładowanie i analogiczne problemy z aku? Jest nas malutko, więc ciężko stwierdzić. Nawet manuala serwisowego nie znalazłem do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Andrzej, ... Nawet manuala serwisowego nie znalazłem do tej pory.

Naciskasz i przytrzymujesz  Setup, a prawym pokrętłem 90 st w lewo, 180 st w prawo i 90 st w lewo ... i masz manuala serwisowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodziło bardziej o pdf na kilkaset stron jaki miałem np w almerze. A ten myk z setupem to nie jest tylko w wersjach z connectem? Ja mam zwykle radio cd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodziło bardziej o pdf na kilkaset stron jaki miałem np w almerze. A ten myk z setupem to nie jest tylko w wersjach z connectem? Ja mam zwykle radio cd.

Jest taki manual do QQ gdzieś na forum tego zacnego auta :] niby fajnie, ale np. są dwie wersje osprzętu 1.2 i akurat mojej w tym manualu nie ma :D

Mi chodziło bardziej o pdf na kilkaset stron jaki miałem np w almerze. A ten myk z setupem to nie jest tylko w wersjach z connectem? Ja mam zwykle radio cd.

Tylko z connectem. Std radio nie ma nawet guzika mute :D kup sobie elm327 i zobaczysz to samo, albo i ciut więcej niż widać w connect.

 

Co do Twojego pytania o ładowanie, to jest tak samo jak w QQ, czyli sam sobie wybiera kiedy ładować, np. na ogół podczas hamowania silnikiem :)

Edytowane przez polonus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie dlatego mi si jeszcze nie rozładował :) Ja w każdym samochodzie jeżdżę hamując silnikiem, oby się nie popsuł przez to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
W dniu 30.10.2017 o 17:09, Daro11 napisał:

Tak. Wystarczy odkręcić stary i przykręcić nowy. Sprawa banalna.

Witam, ale które wkręty , a może cały tunel należy ściągnąć. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...