Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parkingowy pech ...


sph3r3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie dzwoniłem, wieczorem mam odbiór :) . To dobrze bo od tych upałów jazda C3`ką mojej żony bez klimy po robocie to masssakra :/ Kwota potwierdzona - 200 PLN, jutro wrzucę fotę "po" tak żeby było do porównania.

 

Po prostu wstaw zdjecie nowego samochodu :), bedzie jakby nic tam nigdy nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobione, odebrane, ładne jak z salonu ;)

koszt: 200 PLN + 3 dni pocenia w citroenie C3 (bezcenne) ;)

 

Fotka "po" w załączeniu. 

post-91065-0-67895300-1435925492_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest miejsce na następną przygodę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Właśnie żona mnie przywitała z łzami w oczach i strachem jak mi to powiedzieć - bo jej na parkingu wbiegła latarnia pod koła. Ehhh wredna latarnia oj ty oj ty!

Jeszcze jej tak nigdy nie widziałem wystraszonej hahahahah jakby ją bił hahahaha. Powiedziałem, że nic się nie stało - jest ubezpieczenie. Sam się sobie dziwię, że tak to po mnie spłynęło.

Była w szoku bo spodziewała się lania na gołe 4 litery i focha.... Cóż to tylko auto w końcu.

Dużych strat nie ma - lekko porysowany błotnik, mocno plastikowe nakładka nadkola i najbardziej zderzak.

Potem dam - fotki.

Nie powiem - trochę szkoda, ale... ważne, że nikomu nic się nie stało hahahah [stało - mam na myśli mojej żonie w z spotkaniu ze mną].

PS.

Na końcu jak już jej zeszły emocje - to patrząc mi w oczy zapytała: "A może Ty coś przede mną ukrywasz, że Cię to nie zdenerwowało? Co?" - echhhh kobiety.

 

PS2.

Trochę mi się sprawa zawirusawała w głowie i o niej myślę.

I mam akie przemyślenia:

- zderzak, nakładka nadkola - to plastik. Ale błotnik - rysa do gołej blachy. Ciekawe jak będzie z korozja w przyszłości

- jak sobie lakiernik poradzi z lakierem biała PERŁA - czy to jest wyższa szkoła jazdy z malowaniem?

Edytowane przez Karminadel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym z tym laniem na gołe 4L nie popuścił :D

A lakiernik sobie poradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skruszałeś w marynacie z łez jak śledź w occie :) , ale logika kobiet jest jednak pokrętna :) 

Tak łatwo jej przeszła ta przygoda z latarnią że Ty pewni masz "coś" na sumieniu , no jakbym swoją słyszał , Bożesz Ty mój ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...