Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

usb w schowku


peceq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, bhtom napisał:

Witam,

 

W NC1 wystarczy po sparowaniu telefonu z radiem przełączyć radio na AUX BT i już. Takie to trudne?

 

Pozdrawiam.

Przem997 ma radio zmieniarkę na 6CD a nie NC1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, bhtom napisał:

Witam,

 

W NC1 wystarczy po sparowaniu telefonu z radiem przełączyć radio na AUX BT i już. Takie to trudne?

 

Pozdrawiam.

Dopiero poznaję te auto i radio, prosze zobacz czy to o tym modelu radia mówimy - mam taki jak na fotce - to NC1?

Mogę przelaczać się pomiedzy radio/cd/telefon. Którym przyciskiem to robić?

 

15886237-3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Nissan Connect 1 (NC1).

nc1.thumb.jpg.3d009659ec516f12b1952d0633e3607b.jpg

 

Edytowane przez cezzar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Panowie ponownie odgrzewam temat czy komuś udało się podłączyc to usb ? jeśli tak to w jaki sposób  ,  ja osobiście mam  nawigację z wystającym ekranem i zmieniarką na 6 płyt ,  w schowku jest tylko aux  ale jest  schowana wiązka z 3 pinami  tak jak u kolegów którzy wrzucili  fotki  , pytanie czy ktoś już próbował z tym walczyć i czy mu się udało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, nie chcąc zaczynać tematu podepnę się pod obecny.

Posiadam Nissana QASHQAI produkcja II 2010 wersja z nawigacją i złączem USB w podłokietniku.

Wersja software 0224_100420

Tu pytanie czy ten model w gnieździe USB nie obsługuje odtwarzania plików mp3 czy ja nie umie ich włączyć.

Wkładam pendrive z mp3 które grają w innych odtwarzaczach dioda po podłączeniu zaświeca się a radio niestety nie wykrywa urządzenie USB.

Czy to gniazdo służy w tej wersji tylko do jakichś transmisji danych czy może można z niego korzystać także do mp3. W załączniku zdjęcie z menu serwisowego i kabla po odłączeniu go z tyłu od podłokietnika. Wtyczka ta kwadratowa wpięta jest do gniazda ta mała prostokątna na 3 kable jest luzem nie ma jej do czego wpiąć.

Wstawiłem krótki film na youtube LINK

Proszę o krótką informację, z góry dziękuję.

01.jpg

02.jpg

Edytowane przez szafarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj  inne pendrivy. Zdaje mi się  że gdzieś było na forum o problemach z pendrivami i NC  coś że nie każdego czyta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, szafarz napisał:

Witam, nie chcąc zaczynać tematu podepnę się pod obecny.

Proszę o krótką informację, z góry dziękuję.

 

 

Musisz zastosować inny pendruve. Nie wiem na czym to polega. Próbowałem kilku i nic. Dopiero Verbatim zadziałał.

Tu jest podobny temat

 

 

Edytowane przez Author53
uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak:

Pendriva czyta każdego, natomiast kartę micro SD już nie koniecznie. Oczywiście za pośrednictwem czytnika kart, i nie ma tu znaczenia czy karta microSD jest Samsunga czy "no name"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informacje, to tak mam w sumie 9 różnych pendrive także różne firmy i niestety żadnego nie czyta, w tych co mają diody pokazujące transmisję danych (czyli migają podczas odczytu czy zapisu) to dioda mrugnie podczas wkładania i na tym się kończy. Żadnego z pendrive jakie mam nie czyta, nic się nie pokazuje, fakt nie wiem jak się powinno to pokazać, czy w czasie wkładania z automatu pokaże się informacja o podłączeniu urządzenia?.

Wszystkie pendrive mam sformatowane na FAT32, sprawdzałem też na czytniku kart misro SD i też nic się nie dzieje.

Co do czytnika w radiu-nawigacji to czyta mi kartę Samsunga z nowymi mapami (mam taką na której możliwa jest zmiana CID), mam też tam dorzucone mp3 ale tego w ten sposób też nie czyta. Podobno oprogramowanie które wgrywają osoby tym się zajmujące pozwala na czytanie mp3 także z karty.

Tak przy okazji interesuje mnie zmiana języka na PL ma ktoś może pliki do wgrania, auto kupione we Włoszech i brak języka. Tragedii nie ma da się spokojnie używać ale jak byłby język wyglądałoby to ładniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, szafarz napisał:

czy w czasie wkładania z automatu pokaże się informacja o podłączeniu urządzenia?.

 

Tak, jest informacja na ekranie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety nic się nie dzieje, miałem okazję sprawdzić jeszcze kilka innych pamięci i na żadnej nie zadziałało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, szafarz napisał:

U mnie niestety nic się nie dzieje, miałem okazję sprawdzić jeszcze kilka innych pamięci i na żadnej nie zadziałało.

Jak pisałem powyżej nie wiem na czym to polega. Kilka pendrive próbowałem i dopiero Verbatim zadziałał i to taki jak na zdjęciu

 

 

01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmusiło mnie i kupiłem Verbatima na aledrogo i faktycznie jako jedyny z tych które mam działa. On ma w sobie zarówno oprogramowanie jak i pamięć taką która była tak samo przedstawia się w systemie jak pendrive z przed 10 lat pewno z tond brak problemu z obsługą. Nissan a raczej bosch jako producent nie popisał się tu z strony programowej i pewno przez to takie problemy.

Ciekawe jak jest na najnowszym firmware do tego radia czy obsługuje większa ilość pamięci.

Z góry dziękuję za informacje i potwierdzam dla przyszłych ta wersja działa poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam panowie jeszcze raz pociągnę trochę temat posiadam radio z nawigacją jak na zdjęciu  i w schowku mam  auxa czy spotkał się ktoś przy tym radiu z  usb w schowku  , bo zastanawiam się czy wystarczy tylko wymienić końcówkę aux  na usb  czy trzeba coś więcej pokombinować  , z góry dzięki a jakiekolwiek info :)

20181023_100037.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Suwalradom    Napisano 14 Styczeń (edytowane)

Witam. Odświeżę temat. Ktoś coś wie jak podpiąć  port USB w podłokietnik Quashqai j10? Radio jest z wbudowaną zmieniarką na 6 cd. Kable w podłokietniku to wtyk 3pin(czerwony-czarny-czerwony) z czego w dwóch jest zasilanie ale nie wiem czy 12v czy 5v bo sprawdzałem diodą.

 

Czy udało Ci się ustalić do czego służy ta wtyczka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

witam czy jest to możliwe aby w nissanie qq 2008 nie było ani usb i aux wersja navi 6cd, w podłokietniku jest zaślepka tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich ...nabyłem drogą kupna Nissana Qashqaia +2 z 2009r. 

Próbowałem gniazdo aux usb ktore znajduje sie w podłokietniku i było nie aktywne.

Po rozebraniu okazało sie że gniazdo nie jest w ogole podłączone ale niestety nie mam też wtyczki która bezposrednio wchodzi w to gniazdo. 

Szukam wszedzie ale chyba nieporadnie bo nigdzie jeszcze nie znalazłem. 

Oto co zastałem po zdjeciu obudowy schowka pierwsze trzy zdjecia.

I podejrzewam ze brakuje mi wtyczki ze zdjecia jednego z kolegow z forum widocznej na czwartym zdjeciu gdzie wepne ten biały kabel i to wtedy pod te gniazdo. 

Jezeli dobrze mysle to pomozcie mi to znalezc w necie bede wdzieczny.

Pozdrawiam Łukasz

 

20190216_134937.jpg

20190216_135018.jpg

20190216_141718.jpg

Screenshot_2019-02-16-15-45-17~2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...