Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

QASHQAI J11 a inne modele,oferty.


colins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przewrażliwiony,tylko z doświadczenia wiem,że może się zaraz zacząć niepotrzebna dyskusja,więc wolę wyjść przed szereg.Jeżeli chcecie proszę bardzo ,dyskusja otwarta,ale Wielki Brat patrzy ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skonfigurowałem sobie Tiguana, żeby był mniej więcej w deseń nowego QQ - wyszło z silnikiem 1.5 manual 138 tys (wersja Comfortline + dodatki - panorama, full LED, koła 18, navi, pakiet zimowy, lakier perła). VW daje naturalnie mniejsze rabaty, więc tak , jak pisałem, cena między 1.6 QQ FL N-Connecta + pakiety wyjdzie ok 30 tysięcy różnicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VW daje ogromne rabaty, kwestia negocjacji. Mi za Passata ze 138k zeszli do 111k

Takie rabaty tylko chyba z wyprzedaży rocznika,czyli brak możliwości konfiguracji,tylko bierzesz co na placu stoi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko w ten sposób auta kupuję, a że w UK data rejestracji jest datą produkcji(nie ma w dowodzie rejestracyjnym daty produkcji, jest tylko adnotacja że zarejestrowano jako nowy tego i tego dnia) więc oszczędzamy ok 20% od ceny podstawowej. Problem konfiguracji też odpada ponieważ biorę zawsze top wersję dla wybranego przez nas auta. Poprzednie 4 auta kupiłem w ten sposób, wszystkie były rejestrowane w styczniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rabat pod zamówienie ? 5-8%. Ze stoku może wyjdzie więcej. A niestety trzeba konfigurować, bo stoki Tiguana są raczej mizerne.Qq wziąłem ze stoku, no bo tu jest raczej inna sytuacja, jak to z japońcami. To samo się tyczy zresztą Ateki, w Seacie rabat to max 8%, na demówkę po znajomości można dostać 12-14%. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do nich nie wrócę, bo mnie kompletnie olali w serwisie wypinając się na naprawy gwarancyjne, a sądzić się nie mam naprawdę czasu. 

 No jeżeli tak każdy podchodzi że daruje wszystko to nie dziwię się teraz oburzeniu kierownika serwisu z Dąbrowy Górniczej że gdy upominam się o swoje to straszy mnie zgłoszeniem PRÓBY WYŁUDZENIA....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos serwisu - byłem dziś pierwszy raz zgłosić ten niedziałający w moim mniemaniu EIB. Przejechał sie ze mną pan z salonu - EIB nawet raz nie piknął przy dojeżdżaniu do hamującego pojazdu. Zobaczymy, jak się spiszą, we wtorek jadę zostawić auto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po złozeniu reklamacji z tytułu rękojmi owszem naprawił serwis sprzedawcy klimę jednak odmówił zwrotu kosztów dostarczenia samochodu do serwisu  do którego mam prawie 90 km a na bliższe serwisy sprzedawca się nie zgadza. Kierownik serwisu sprzedawcy pomimo iż powołałem sie na art. 561 kodeksu cywilnego odpisał mi "Dalsze roszczenia w tym zakresie będę rozpatrywał w charakterze wyłudzenia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu udalo sie odebrac samochod :) Mega przyjemnie sie prowadzi :P

Gratuluję Wam i obyś Mężu zazdrosny był tylko o swą małżonkę ;)

A nie mówiłem ... :)

Madzia jest piekna i dopieszczona w każdym calu !

Szczęścia i szerokości ...!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Andrzej G

Dzięki za info bo już bylem przerażony.Chetnie bym wziął 1,6 ale na trasy mam inne auto i wole wziąć lepiej wyposażonego. Chciałem wziąć acenta ale te felgi po lifcie sa tragiczne i nie ma czujnikow parkowania a moja malzonka musi mieć. Nie wiem jak wyglądają te czujniki z akcesori czy będzie jakaś wizualizacja czy nie. N tec byłby super ale szczerze mówiąc troche za dużo sobe życzą. Oferta acenta biala perla za 74 kpln a n tec 85 kPLN. Musze się zastanowić czy nie kupić innych felg na lato a te brzydkie na zimę i dołożyć czujniki o ile nie będzie to rzeźba i wziąć acente czy n tec i mieć te bajery :)

 

Bierz N-teca - łatwiej będzie sprzedać później, a żonie kamerki 360 się na pewno przydadzą :) I jeszcze zadowolona będzie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz N-teca - łatwiej będzie sprzedać później,

Dobre

Ja powiem bez kozery Tecna+ przyszły kupiec będzie jeszcze bardziej uradowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Dobre

Ja powiem bez kozery Tecna+ przyszły kupiec będzie jeszcze bardziej uradowany

O ile te nissanowskie gadżety dotrwają do chwili odsprzedaży auta ... bo ja na dzień dzisiejszy walczę z kolejnym ASO o reanimację radaru i dzisiaj robię 3-cie podejście. Jak widać w ASO Nissana mają do perfekcji opanowanego ping ponga i wciskanie ludziom kitu, że coś co klientowi nie działa od miesiąca w ich rękach działa. Kiedyś się dziwiłem kolegom, którzy sprzedali swoje Nyski i poszli szukać szczęścia w innych stajniach. Najwidoczniej ASO są zainteresowane wyłącznie czynnościami, które potrafi wykonać byle warsztat, a napraw gwarancyjnych unikają, jak zarazy.

kol. biner - dokładnie przemyśl sprawę. Ja kupując Pulsara miałem bardzo pozytywne doświadczenia z poprzednio ujeżdżanymi Mikrą i Almerą, zarówno pod względem bezawaryjności, jak i jakości obsługi w ASO. Po bieżących doświadczeniach wiem, że jak będę szukał kolejnego auta, na pewno nie odwiedzę salonu Nissana. To już nie Japończyk, a Francuz, natomiast jakość podejścia ASO do zgłaszanych usterek woła o pomstę do nieba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andrzej g  Powiem tobie że ogladałem hyundai kona fajny ale plastiki w środku tward jak skała, opel granland X fajny ale w środku też twardo. Zastanawiam się na Peugeotem 3008 ale trochę za drogi bo co do francuzów to mam osobiście niby najgorszego z nich peugeot 307 Hdi i ja osobiście złego słowa nie powiem 170 kkm i oprócz eksploatacji nic nie robiłem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andrzej g Powiem tobie że ogladałem hyundai kona fajny ale plastiki w środku tward jak skała, .

Tak, ale to odpowiednik Juke a tam też różowo nie jest. Te plastiki są twarde ale spasowanie ich, to mistrzostwo świata. Niedługo będzie lift tucsona, jeśli poprawią jakość niektórych plastików i "ujowo" działające automatyczne wycieraczki + inne dysze spryskiwaczy, to następny też będzie tucson. Po kupnie Hyundaia przypomniałem sobie jak to dobrze mi było z Almerą N15.

Sorry za OT. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

...  przypomniałem sobie jak to dobrze mi było z Almerą N15.

N15 - też mam z tą wersją najmilsze wspomnienia, ale wygląda na to, że to była moja ostatnia miłość ze stajni Nissana.

kol. biner - może Toyota C-HR ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy to w rodzinie i powiem szczerze, cena nie adekwatna do tego co otrzymujemy. Wolałbym zdecydowanie QQ

Jeśli c- hr to tylko w hybrydzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre

Ja powiem bez kozery Tecna+ przyszły kupiec będzie jeszcze bardziej uradowany

kupiec przyszły tak a kupujący nowke nie :) Uważam że acenta tez szybko pójdzie za 3 lata bo będzie tańsza na wtórnym a ja mniej stracę :)

N15 - też mam z tą wersją najmilsze wspomnienia, ale wygląda na to, że to była moja ostatnia miłość ze stajni Nissana.

kol. biner - może Toyota C-HR ?

rozważam cena za 1,2 turbo 82 tysiące. QQ za 84 daje dużo więcej ale ludzie za toyotami na wtórnym się zabijaja.

Mamy to w rodzinie i powiem szczerze, cena nie adekwatna do tego co otrzymujemy. Wolałbym zdecydowanie QQ

Jeśli c- hr to tylko w hybrydzie.

ale hybryda sporo kosztuje ponad 100 kPLN  i nie wiem czy ktoś  tak chętnie to kiedyś odkupić, bo ja osobiście nie chciałbym auta z CVT jak to się posypie bo to  finansowo zabije.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...