Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Bajery i dodatki w naszych Micrusach..


Gość Benet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja w mojej czerwonej Micrze K11 1.0 16V zrobilem takie cos:) teraz czekam na na diody niebieskiem pod zegary:) i w bagazniku zrobilem podswietlenie na diodach paskowych LED:) w nocy lepiej widac:)

post-38281-053976500 1289136856_thumb.jpg

post-38281-099464000 1289136887_thumb.jpg

post-38281-020827000 1289136942_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

hejka, mam pytanie o licznik z obrotomierzem, co podlaczyc do zakonczenia licznika (do obrotomierza)? przeciez trzeba by moim zdaniem poprowadzic wiazke przynajmniej 3 przewodów- masa, impuls od aparatu zaplonowego i plus?

 

chyba jestem zbyt wielkiem lakonikiem zeby to zaczaic, mam zalozony w taki wlasnie sposob obrotomierz an desce

 

Tuning - Usprawnienia, przeróbki, stylizacja

 

Taki jest tytuł tego działu. Twierdzicie ze powstał dla kazdego modelu tylko nie micra?? Przeciez to jest głupie podejście. Wlasnie wyjscie do szerzszego grona odbiorcow daje Wam szanse pokazania się (osobiście mało zagladam do działu micra, a lubie popatrzec na przeróbki samochodów).

 

temat umrze?? A kto go napędza?? Ludzie jesteśmy w klubie Nissana, a nie w zamknietym kregu micry.

 

Temat zostaje gdzie jest. AMEN

czlowieku dlaczego komentujesz w ten sposob posty, jesli nie masz nic madrego do powiedzenia, jesli nie chcesz czytac i komentowac w sposob interesujacy to sie zamknic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 lata później...
  • 2 lata później...

Odświeżam temat :)
Chcę przerobić zegary w mojej micrze. Jakie żarówki są potrzebne?
Czy można jakoś pomalować cyfry zegarka ?
I czy ktoś mógłby dać link do jakiegoś poradnika jak wstawić światełka ledowe zamiast tradycyjnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pomalować cyfry zegarka? Ja bym (jeśli już) widział to jako zalepienie tego jakimiś naklejkami, ale nic bym nie malował. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...