Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Akcesoria do Qashqai


Makrys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście i standardowe i tzw wsuwki t-profil

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany na zbycie jest komplet filtrów cena 70 zł plus kw

 

IMG_20190402_171829.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem się powstrzymać i musiałem to zrobić :D

 

IMG_20190503_194439.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Brzyk napisał:

Zbierz zamówienie. Pewnie z 20 z nas już jest chętnych ;-)

Brzyku ja tylko zamontowałem te projektory :D Myślisz że chciałoby mi się bawić w coś takiego kiedy to za parę złoty kupisz :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, rafsty napisał:

Brzyku ja tylko zamontowałem te projektory :D Myślisz że chciałoby mi się bawić w coś takiego kiedy to za parę złoty kupisz :D

 

Masz przyklejane na rzepy i zasilane bateriami ,czy montowane w tapicerce podpięte pod instalacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz sobie zrobić choinkę jak w tuningu? Dookoła auta?
Hehe.
W Rybniku jest serwis co tak doświetla zapraszam na kawkę;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzyku a montują tam oświetlenie niebieskie? Zamontowałbym sobie takie z przodu bo mnie irytują królowie lewego pasa :D A takie chwilowe pomruganie światełkami pomaga sobie pas oczyścić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zebym krytykowal ale .. jesli juz takie swiatelko to poprostu biale swiatlo na ziemie i tyle. Z takim logo nissana to mimo wszystko chyba wstydzilbym sie wieczorami gdzies podjezdzac i otwierac drzwi :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stasziek na razie robi furorę logo :) więc się nie muszę wstydzić :P  jak dla mnie jedyny minus to słaba dioda :(  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś zainteresowany to trafiłem na takie 'dodatki' :D

1) -już dotarło. sam pasek led OK. wpięcie kabla nie ma uszczelnienia. przy tej cenie można zaakceptować. teraz podłączenia, tylko -skąd wziąć sygnał dla kierunkowskazów i światła stop bez rozcinania wiązki??

https://www.aliexpress.com/item/SNCN-Trunk-Strip-Light-LED-Car-Dynamic-Streamer-Tail-Lights-For-Nissan-Versa-LEAF-Sentra-Altima/32946226410.html

2) -w transporcie; można pominąć reakcję na dźwięk bo pewnie i tak nie zadziała.

http://www.aliexpress.com/item/Music-Voice-Remote-RGB-Car-Atmosphere-Lamp-12V-5050-SMD-9-LEDs-Strip-Lights-Auto-Interior/32896173770.html

 

Edytowane przez mahtew
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kierunkowskazów,a nie musisz ciąć przewodów wystarczy połączyć specjalnymi złączkami zaciskowymi

https://allegro.pl/oferta/szybkozlacze-samochodowe-zlaczka-10szt-niebieskie-5377587991

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mahtew napisał:

jak ktoś zainteresowany to trafiłem na takie 'dodatki' :D

2) -w transporcie; można pominąć reakcję na dźwięk bo pewnie i tak nie zadziała.

http://www.aliexpress.com/item/Music-Voice-Remote-RGB-Car-Atmosphere-Lamp-12V-5050-SMD-9-LEDs-Strip-Lights-Auto-Interior/32896173770.html

 

Ja to kiedyś gdzieś kupiłem w Polsce ale za bodajże 15 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mahtew napisał:

jak ktoś zainteresowany to trafiłem na takie 'dodatki' :D

1) -już dotarło. sam pasek led OK. wpięcie kabla nie ma uszczelnienia. przy tej cenie można zaakceptować. teraz podłączenia, tylko -skąd wziąć sygnał dla kierunkowskazów i światła stop bez rozcinania wiązki??

https://www.aliexpress.com/item/SNCN-Trunk-Strip-Light-LED-Car-Dynamic-Streamer-Tail-Lights-For-Nissan-Versa-LEAF-Sentra-Altima/32946226410.html

 

Jeżeli zamontujesz to u siebie to prawdopodobnie nie będziesz musiał zawracać sobie głowy kamerą cofania. I tak nic w niej nie zobaczysz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2019‎-‎04‎-‎28 o 11:37, pszczolanur napisał:

Witam mam do sprzedania oryginalny bagażnik dachowy bazowy do J11 I

Cena dla forumowiczów 250 + Kw

IMG_20190423_145931.jpg

cześć!

potrzebuję same osłonki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szukam taniego bagażnika dachowego na relingi, najbardziej wpadł mi w oko (cena i wygląd) Aguri Prestige S14 i uchwyt na rower Aguri Acuda.

A może macie jakieś doświadczenie z bagażnikami na tylną klapę na dwa rowery MTB 29" ?

Dajcie znać co warto kupić.

Poprzedni bagażnik poszedł wraz z samochodem na sprzedaż a uchwyty na rowery mają już ponad 15 lat...
:-)

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Puk puk. Dzień dobry Wszystkim, pozdrawiam tu piszących  :D

Pytanko mam o dokładki do zderzaka do Q11 po lifcie (jak w zalaczniku).
Do zderzaka z Acenty niestety takie nie pasują, bo brak mocowań. 
Macie jakieś propozycje, może jest już jakiś producent akcesorii, który pomyślał o pasujących nadkładkach?
Nie muszą być identyczne, byleby pasowały do tego zderzaka.

I drugie pytanie: czy i jakie nakładki na przedni zderzak pasują bez problemu? 

dzięki za pomoc!

1516714681_KE791HV08C_w400_h400_7e5a159c-2ead-4afc-ab5c-1378655d3096_grande[1].jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

niestety nie znam odpowiedzi na powyższe pytanie ale się pochwalę - ostatnio taką małą zmianę zaimplementowałem :)

image.thumb.png.59025b8b70e225f29671cb8900841331.png

image.thumb.png.62bbabe0831ccc096909a6ab15e9bae1.png

P.S. sorki za brudną szybę :)

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...