Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Akcje serwisowe J11


vendetti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli poprzedni wlasciciel wykonal takie kampanie, to czy mozna od ASO oczekiwac wydania jakiegos dokumentu potwierdzajacego?

Przy okazji znajomy chce tez kupic Nissana, ale sprzedajacy nie ma papierow na to co bylo robione w ASO - czy takie dokumenty mozna od nich uzyskac, aby w kazdej chwili moc do tego powrocic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/8/2018 at 1:20 PM, Kamilos84 said:

SJNFEAJ11U1002959

z góry dzięki

6 kampani wykonanych, czyli wszystkie na ten VIN. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, OsobaNN napisał:

6 kampani wykonanych, czyli wszystkie na ten VIN. 

mam do zrobienia kampanie:

dolna krawędź osłony tylnego prawego nadkola może wykazywać deformację niezgodną z założeniem projektowym.

Już jestem umówiony w ASO, gdybym miał wszystkiw zrobione to pewnie by mi powiedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wciąż czekam na infolinie nissana...

Edytowane przez Tomaszwi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, Kamilos84 said:

mam do zrobienia kampanie:

dolna krawędź osłony tylnego prawego nadkola może wykazywać deformację niezgodną z założeniem projektowym.

Już jestem umówiony w ASO, gdybym miał wszystkiw zrobione to pewnie by mi powiedzieli.

Prawie tylnie nadkole masz już rozliczone , wiec kampania wykonana.

Swoją drogą jeśli nie wierzysz to twoja sprawa , ale wtedy nie zawracaj głowy pytaniami jak i tak wiesz swoje.  Z mojej strony twoje tematy są zamknięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, OsobaNN napisał:

Prawie tylnie nadkole masz już rozliczone , wiec kampania wykonana.

Swoją drogą jeśli nie wierzysz to twoja sprawa , ale wtedy nie zawracaj głowy pytaniami jak i tak wiesz swoje.  Z mojej strony twoje tematy są zamknięte.

nie chodzi tu o wiarę czy niewiarę tylko myslałem że jak dzwonie do ASO i pytam o kampanie to powinni wiedzieć czy była zrobiona czy nie tak? Jeszcze raz dzięki za informacje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2018‎-‎06‎-‎11 o 08:39, OsobaNN napisał:

6 kampani wykonanych, czyli wszystkie na ten VIN. 

OsobaNN vs ASO: 1:0

po Twojej odpowiedzi poprosiłem ASO o ponowne sprawdzenie mojego VIN i po ok godzinie telefon że jednak była robiona  :)

Dzięki jeszcze raz za info oszczędziłem sporo czasu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ostatnio w trakcie pierwszego przegladu poinformowany zostalem, ze jest akcja KLUCZ DO KÓŁ - podobno niektorym zly dawali, u mnie byl prawidlowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, poldik said:

ostatnio w trakcie pierwszego przegladu poinformowany zostalem, ze jest akcja KLUCZ DO KÓŁ - podobno niektorym zly dawali, u mnie byl prawidlowy

Kampania ta została uruchomiona w marcu tego roku i dotyczy J11 i K14. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Kiszkaj "załapał" się na przeprogramowanie  systemu BCM (moduł sterowania nadwozia). 

W wyniku nieprawidłowości w oprogramowaniu modułu sterowania nadwozia (BCM) system może nie ostrzegać (poprzez dwukrotnie szybsze błyskanie) w przypadku uszkodzenia żarówki kierunkowskazu. "Asy z serwisu" tak go "przeprogramowały", że w końcu go sp*******ły :thumbsdown: Teraz trzeba czekać aż Nissan i przyśle ten moduł.

Dostałem auto zastępcze ale nie można nim wyjeżdżać za granicę. A ja właśnie za trzy dni się wybierałem na wakacje... :angry::mad:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Brzyk napisał:

Może wystarczy dokupić dodatkowe ubezpieczenie?
Choć samochody ASO mają limit dzienny 100 km

Nie mam w umowie zapisanego limitu.

A z dokupieniem ubezpieczenia bym się bał. Bo jak przychodzi co do czego to ubezpieczyciel zrobi wszystko aby się wymigać...<_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

A co to za akcja miała by być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, JACKO29 napisał:

A co to za akcja miała by być.

czy wogóle jakieś były albo są dla mojego egzemplarza, kupiłem go 2tyg. temu i poprzedni właściciel nie serwisował w aso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zdążyłem się dowiedzieć to serwisy będą wzywały posiadaczy po numerach VIN.Do kontroli jest około 960 samochodów,a powodem jest użyty niewłaściwy kondensator w obwodzie wentylatora chłodnicy.Jego awaria może nawet do prowadzić do pożaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to tak dziala, że na stronie nissan USA, wpisuje Vin i sprawdzam otwarte recall'e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ktos cos wie? dzis przeczytałem:

We Francji ujawniono wadę silnika 1.2 TCe (H5Ft), którą objętych może być ponad 400 tys. samochodów. Póki co, naprawy w serwisach Renault dotyczą ponad 100 tys. motorów (ASO zmieniają w nich oprogramowanie), ale francuskie media szacują, że felernych silników może być dużo więcej.

jak się okazuje ten dość udany silnik zagrożony jest wyciekami oleju silnikowego z bloku. Wada ta może prowadzić nawet do zatarcia jednostki napędowej. Problem dotyczy motorów wyprodukowanych od 2012 do 2016 r.

Przypomnijmy, że silnik 1.2 TCe znajdziecie w wielu modelach – Renault: Scenic, Grand Scenic, Kangoo, Megane. Do tego stosował je także Nissan (silnik powstał we współpracy Francuzów z Japończykami). Japoński producent oznaczył ten motor jako 1.2 DIG-T (HRA2DDT) i stosował w Juker, Pulsarze, Qashqai’u. Jednostki zagrożone wyciekami stosowała także Dacia (Dokker, Duster i Lodgy) oraz Mercedes (Citan).

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 29.09.2014 o 08:42, vendetti napisał:

 

Witam, czy akcja dotyczy nowego modelu ???

A nie ma akcji naprawy albo wymiany kolumny kierowniczej w modelach 2018/2019?

Bo znowu jest problem ze stukami podczas jazdy, dlatego przestrzegam przed zakupem - najlepiej sprawdźcie przed zakupem dany egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ile Japończyków nimi jeszcze jeździ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

DZwonili dzisiaj do mnie z serwisu ,aktualizacja oprogramowania związane z RADAREM  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...