Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Fotele z 370z do 350z


Mlody98

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Fotele w mojej zetce sa w dosc kiepskim stanie :/ zakupilem okazjonalnie fotele z 370z w kolorze rudym. Czy ktos robil juz taka przekladke? Pasuje P&P czy napotkaja mnie jakies przeszkody? Fotele beda u mnie dopiero za jakies 2 tyg, zbiwram informacje zeby ewentualnie zakupic to co bede potrzebowal do przekladki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak poszło bo sam się nad tym zastanawiałem, czy da radę przełożyć z 370.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz przełożyć zatrzaski pasów bezpieczeństwa te czerwone że starych foteli, musisz kabelki od podgrzewania i przesowania poprzekladac w kostce. Z poduszkami wspolpracuja P&P szyny też są P&P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Odgrzebuje. Z opoznieniem przez urlopy ale fotele dotarly do mnie ;) zdam tylko relacje ze sa troche brudny ale skora niezniszczona ( lezaly pare miesiecy na magazynie) niestety w jednym miejscu transport zrobil delikatne uszkidzenie:/ moze w przyszlym tyg uda sie montowac to zdam relacje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A wiec tak. Wczoraj wyciagnalem foteke z auta. Niestety okazalo sie ze te z 370z maja inaczej dziury do mocowania wiec caly dol musze przelozyc ze starych foteli. Z tym sobie poradze. Pytanie tylko mam co do kabelkow od poduszek powietrznych. Kostka przy 370z jest inna wiec musze zamienic na ta z 350z. Pytanie czy kabelki moga isc obojetnie jak? Czy kolor przypisany jest do konkretnego koloru (przy 350 jeden brazowy i jeden zielony a przy 370 jeden niebieski i chyba bialy - pisze z pamieci)

Fotele przełożyłem. Trzeba zmienić szyny (plus minus 30minut na fotel), i zmienić kostki od poduszek powietrznych. Zadna wielka filozofia :) Kable w kostce od poduszek włożyłem obojętnie jak - wydaję mi się ze tak będzie ok :P Pytanie mam tylko, czy idzie samemu usunąć świecącą się kontrolkę air bag?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli swieci Ci się kontrolka airbag to jak na mój gust źle powpinales te kable i nie masz poduszek teraz w aucie. Też akurat walczę z tym po przełożeniu foteli na kubelki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wydedukowałem sam z siebie w garażu tranzystor ( o ile dobrze piszę nazwę) jest wpięty za kostką połączeniową więc kolejność wpinania kabelków powinna być obojętna. Cytrus odpisałem ci najpierw na pw a później zajrzałem tutaj więc dzięki za link ;) aczkolwiek żadnego "pikania" po przekręceniu stacyjki u mnie nie ma o_O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...