Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pomaranczowa dioda


Kiler1500

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakiegos czasu zaczela mi mrygac (swiecic sie i po jakims czasie znikac) ikonka od ukladu hamulcowego koloru pomaranczowego. Probowalem czytac w instrukcji co moze mu dolegac ale sa tylko informacje o tej ikonce w kolorze czerwonym. 

Co qashqai probuje mi powiedziec chcialbym mu pomoc ale nie wiem jak, sprawdzilem poziom plynu hamulcowego ale wszystko jest ok. Bylem dzisiaj zamowic klocki hamulcowe ale pan w sklepie powiedzial ze one nie maja czujnika cyfrowego tylko akustyczny wiec ta dioda raczej nie jest od klockow.

 

Dioda pomaranczowa w kuleczku wykrzyknik i okladziny po bokach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od jakiegos czasu zaczela mi mrygac (swiecic sie i po jakims czasie znikac) ikonka od ukladu hamulcowego koloru pomaranczowego. Probowalem czytac w instrukcji co moze mu dolegac ale sa tylko informacje o tej ikonce w kolorze czerwonym. 

Co qashqai probuje mi powiedziec chcialbym mu pomoc ale nie wiem jak, sprawdzilem poziom plynu hamulcowego ale wszystko jest ok. Bylem dzisiaj zamowic klocki hamulcowe ale pan w sklepie powiedzial ze one nie maja czujnika cyfrowego tylko akustyczny wiec ta dioda raczej nie jest od klockow.

 

Dioda pomaranczowa w kuleczku wykrzyknik i okladziny po bokach.

Miałem taki przypadek miesiąc temu, i pomogła wizyta w serwisie w trakcie której zostały wyczyszczone tylne zaciski hamulca postojowego. Wcześniej w drugim roku eksploatacji mojego QQ był to jeden z objawów słabego słabego akumulatora, który został później wymieniony przez serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...