Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pytanie o sprzeglo


loleq55

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. jestem nowy i mam pytanie odnosnie sprzegla  nissan almera n15 1.4 55kw padlo mi sprzeglo musze kupic przed wyjeciem starego i pytanie brzmi tak podobno sa dwa rodzaja 180 i 190 z malym i duzym otworem w dosciku czy  jak kupie z duzym otworem a bede mial maly to bedzie to pasowac ?? albo na odwrot ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie pasować w żadną stronę, najlepiej podejdź do sklepu motoryzacyjnego i po VIN-nie powinni dobrać właściwe, ewentualnie wziąć dwa a po naprawie oddać niepotrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak mówi kolega mbt. A jeśli masz zamiar pojeździć jeszcze długo i bez problemów to kup Exedy.

Pzd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wszystko jasne dzieki  za info. Podobno 95-97 bylo jedno pozniej bylo drugie to prawda ?? mam 98r 1.4 55kw i sytuacja wyglada tak ze kolega ma praktycznie nowe tylko pytanie czy bedzie pasowac on ma z duza dziura  .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Ci pisał!! Jaki masz problem wykonać sprawdzenie w sklepie lub w ASO… dzwonisz podajesz Vin i dostajesz konkretną informacje.

Ew. sprawdź na nissan4u.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie pasować w żadną stronę, najlepiej podejdź do sklepu motoryzacyjnego i po VIN-nie powinni dobrać właściwe, ewentualnie wziąć dwa a po naprawie oddać niepotrzebne.

Oczywiście, że będzie pasować, pod warunkiem, że kupi się cały komplet (docisk, łożysko, tarcza). Niedawno robiłem sprzęgło i wymieniłem komplet z małym łożyskiem oporowym na komplet z dużym łożyskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że będzie pasować, pod warunkiem, że kupi się cały komplet (docisk, łożysko, tarcza). Niedawno robiłem sprzęgło i wymieniłem komplet z małym łożyskiem oporowym na komplet z dużym łożyskiem.

Fakt, o tym nie pomyślałem :) zasugerowałem się samym dociskiem i tarczą bez zamachu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Loleq 55 dostałeś dwukrotnie odpowiedź na swoje zapytanie,nie było w nich ,żadnej złośliwości w Twoją stronę,jedynie konkretne naprowadzenie na skuteczne sprawdzenie swojego problemu! Nikt tak na dobrą sprawę nigdy nie odpowie Ci wiążąco na temat zamiany części,choć już tutaj jedna odpowiedź taka padła,a używanie wulgaryzmów i innych epitetów wobec kolegów z forum skutkuje banem,więc raczej proponuję powstrzymać emocje na wodzy.

Twój post został usunięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...