Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Aktualizacja softu silnika


Szturu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Dostałem wezwanie do serwisu na aktualizację oprogramowania silnika. Oczywiście nie chcieli powiedzieć czego to niby dotyczy, jedyne co, że muszę to zrobić i, że to dotyczy wszystkich z tym silnikiem (1.2 DIG-T).

Wie ktoś o co może chodzić? Może ktoś już jest po i może opisać czy są odczuwalne jakieś zmiany w pracy silnika?

Ja nie zauważyłem do tej pory nic niepokojącego. Samochód ma przejechane 12 tys. km.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to uaktualnienie ECM.. bez VINu nie wiem które dotyczy twojego pojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Dostałem wezwanie do serwisu na aktualizację oprogramowania silnika. Oczywiście nie chcieli powiedzieć czego to niby dotyczy, jedyne co, że muszę to zrobić i, że to dotyczy wszystkich z tym silnikiem (1.2 DIG-T).

Wie ktoś o co może chodzić? Może ktoś już jest po i może opisać czy są odczuwalne jakieś zmiany w pracy silnika?

Ja nie zauważyłem do tej pory nic niepokojącego. Samochód ma przejechane 12 tys. km.

Pozdrawiam

Wezwanie? Mnie aktualizowali w okolicach maja, jak padł akumulator :D Teraz w grudniu byłem na przeglądzie i nawet pytałem o aktualizację jakąś nową, ale podobno dla mojego nie było :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowali. Powiedzieli, że ma zapobiec braniu oleju. Do tej pory mi nie brał... mam nadzieję, że nie zacznie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... mam nadzieję, że nie zacznie :).

 

I tego się trzymajmy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zaktualizowali. Powiedzieli, że ma zapobiec braniu oleju. Do tej pory mi nie brał... mam nadzieję, że nie zacznie :).

też miałem u siebie wgrywaną aktualizację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...