Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Prosze o pomoc Nissan almera N15


Gość ramzess1

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam nissana almere n15 1999r i mam w nim instalacje gazowa i niee wiem dlaczego skacza mi w nim obroty z 500na 1500 obr/min zdaza sie to zazwyczaj gdy jest cieply. Czy moz emi ktos doradzic czego to moze byc przyczyna?? z gory dziekuje :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj,może być kilka powodów - uszkodzona sonda lambda

-silniczek krokowy

--zużyty przepływomierz powietrza

- zanieczyszczona przepustnica gazu...

 

a tak wogóle to obroty falują na gazie czy na benzynie no i jaką masz instalację gazową???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam nissana almere n15 1999r i mam w nim instalacje gazowa i niee wiem dlaczego skacza mi w nim obroty z 500na 1500 obr/min zdaza sie to zazwyczaj gdy jest cieply. Czy moz emi ktos doradzic czego to moze byc przyczyna?? z gory dziekuje :):)

 

Proponuje zebys wrzucil ten temat w kategorie ALMERA bo tutaj nie wszyscy zagladaja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten temat był już z 200 razy poruszany. Naucz się: najpierw korzysta się z wyszukiwarki, potem zakłada wątek. to po pierwsze. Po drugie od gazu jest osobne forum.

 

[ Dodano: 26 Kwi 2006, 18:35 ]

witaj,może być kilka powodów - uszkodzona sonda lambda

-silniczek krokowy

--zużyty przepływomierz powietrza

- zanieczyszczona przepustnica gazu...

 

a tak wogóle to obroty falują na gazie czy na benzynie no i jaką masz instalację gazową???

zużyty przepływomierz? A co to ma ma się niby zużyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZUŻYTY TO ZNACZY USZKODZONY!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie chcę być złośliwy, ale będę. Zużyta to jest np. opona, która nie ma bieżnika, ale ona nie jest uszkodzona, jest zużyta. Uszkodzona opona jest wtedy, gdy ma dziurę albo rozwalony kord, ale nie jest zużyta. To samo przepływomierz. Tam się nie ma co zużyć. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...