Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

XENONY,DIODY - OGÓLNIE DODATKI OŚWIETLENIOWE !


Gość whitemonster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam - niebawem zostanę szczęśliwym posiadaczem białej navary .

Zanim zacznę eksperymentować przy nowym samochodzie szukam porady.

Interesuje mnie założenie xenonów ( wiadomo salony tego nie oferują ) i tylnich lamp diodowych. Poniżej daje linki z allegro.

Czy któryś z was już takie wynalazki montował ? I czy oczywiście warto ryzykować dłubanie przy kloszach.

 

xenony -

 

http://allegro.pl/item255595586_xenon_bi_x...ra_patrol_.html

 

lampy diodowe tył -

 

http://allegro.pl/item256734517_lampy_lexu...san_navara.html

 

halogeny -

 

http://www.rajdy4x4.pl/sklep/produkt/41/4707.html

 

___________________________

pozdrawiam i zarazem witam

I`m fresh ;D

 

[ Dodano: Nie 28 Paź, 2007 12:27 ]

[center:ed3a266a96]aaaaaaaaaaaaaaaaaaa ... czy nikt mi nie pomoże !?[/center:ed3a266a96]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem u siebie Bi xenony ;) w fabryczne klosze. Jasność 8000 zmieniłem na 6000 ze względu na zbyt niebieską poświatę w nocy - w szczególności - ciężko sie jeździło . A teraz :P:P:P:P .Daje radę :sylwester:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość whitemonster

dzięki chłopy już szperam , jednak gdyby ktoś mi mógł coś więcej napisać byłbym wdzięczny.

np: gdzie to zrobić i ile to kosztuje ;-)

ahoy

 

[ Dodano: Nie 04 Lis, 2007 22:04 ]

a propos tuningu - czy w Polsce można gdzieś dostać takie dodatki ?

a może ktoś ma coś takiego ( i takie felgi - mniam )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dzisiaj zamontowałem do fabrycznych światełek palniki bixenony. Koszt 639 zł+150 montaż. Efekt super! Dałem kolor 6000K. Czyli biały. Naprawdę rewelka.

 

Mam pytanie a zastanawiałeś jak zrobić przegląd gwarancyjny ?? Przyczepią się zaraz do tego ...

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć się nie czepiają. a właściwie dlaczego mieli by? Swiecą precyzyjnie tam gdzie powinny z wyrażnym odcięciem strefy cienia?.. Myślę, że nie powinni się czepiać.

 

Nie nie widzę, że się nie zrozumieliśmy ja miałem na myśli ASO i przegląd gwarancyjny w ASO a nie w stacji diagnostycznej ... W ASO napewno się przyczepią to jest ingerencja w układ elektryczny samochodu... (oczywiście to jest ich wersja) a tak naprawdę to chcą kase dla siebie...(bo mogą ci wrzucić Xenony od Patha raptem za kilka tys PLN)...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pathfinder ma xenony na soczewce czy w reflektorze? bo jak w zwykłym reflektorze to lepiej pokusić się na jakąś przeróbkę z soczewką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gapa jestem. No faktycznie na przeglądzie mogą się dowalić. Ja kupowałem w multisalonie mam tam trochę znajomości :/. Jakby co to można je szybko zdemontować. A poprawa widzenia jest kolosalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dzisiaj zamontowałem do fabrycznych światełek palniki bixenony. Koszt 639 zł+150 montaż. Efekt super! Dałem kolor 6000K. Czyli biały. Naprawdę rewelka.

 

 

jak dasz rade to wrzuc jakies fotki jak to wyglada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pathfinder ma xenony na soczewce czy w reflektorze? bo jak w zwykłym reflektorze to lepiej pokusić się na jakąś przeróbkę z soczewką

 

Pathfinder ma normalny klosz, bez soczewki. Na oko prawie nie ma różnicy z wyglądu w stosunku do Navary. Jednak moje bystre i analityczne oko dostrzegło troszkę inny kształt odbłyśnika i inny kształt tej osłony na żarówkę. :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ash_One,

http://www.allegro.pl/item267192128_bixeno..._na_rynku_.html

To te Bixenony. Nie wiem o jakie zdjęcia ci chodzi? Z zewnątrz reflektory wyglądają identycznie. Palnik jest za osłonką - blaszką więc i tak go nie widać.

Możesz zrobić zdjęcia jak są zamontowane ?? chodzi mi o to czy da rade bez większego problemu zrobić to samemu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zrobić zdjęcia jak są zamontowane ?? chodzi mi o to czy da rade bez większego problemu zrobić to samemu ??

Jak nie masz dwóch lewych rąk to na pewno dasz radę.Postaram się zrobić jakieś zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Potwierdzam: H4.

 

Ostatnio mi jedna padła i wymieniłem obie na Philipsy Vision coś tam 50% plus i kurcze jest poprawa w stosunku do fabryki. Nie są to te Philipsy Blue Vision Ultra (niebieskie) które podobno też są super, ale jest zdecydowanie lepiej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ok przyszly do mnie juz bi-xenonki h4 6000k+ i teraz mam oststnie glupie pytanie dla posiadaczy d40.

 

Jakie sa zarowki postojowe i do kierunkow w lampach glownych? Pytam bo chcialbym wszystko powymieniac za raz na takie jakie mi odpowiadaja.

 

 

Dzieki z gory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość blackmonster

teetime , kierunki nie wiem ale postojówki są "zwykłe" jak w każdym aucie.

Kupiłem ostatnio w NORAUTO diody białe i pięknie wyglądają.

Teraz tylko musze ten zestawik co ty masz wsadzić.

zamiast PHILIPSÓW za poad 120pln kupiłem też w NORAUTO jakieś koreańskie pseudo xenony h4 , dałem 50pln a efekt ten sam , niebieska ładna mocna smuga światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...