Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z K-12 wyskakują 2 błedy PO 132 i PO 138


Gość jastin82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z moją micrą K-12 silnik 1.2 już trzeci raz w ciągu miesiąca wyskoczył mi błąd P0132,"Czujnik O2 (Bank 1 Czujnik 1) - wysokie napięcie" i P0138,"Czujnik O2 (Bank 1 Czujnik 2) - wysokie napięcie" proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź czy nie masz gdzieś zwarcia na przewodach, od sondy, ale wielce prawdopodobne, że jest zwarcie na przewodach od grzałki w sondzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź czy nie masz gdzieś zwarcia na przewodach, od sondy, ale wielce prawdopodobne, że jest zwarcie na przewodach od grzałki w sondzie

 

Dzięki DINO za podpowiedź zaraz jadę do mechanika i jakby co to podsunę mu te pomysły bo te błędy mi wyskakują podczas jazdy gdy skręcam w lewo.Może podczas skrętu jakieś kable się przesuwają i dają to zwarcie. Oby to było to bo już nie mam pojęcia pozdrawiam.

 

Wróciłam z warsztatu DINO dziękuję za trafną podpowiedz że jest zwarcie na przewodach od grzałki w sondzie.Sonda została wymieniona no i zobaczymy jest ok oby tak dalej.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to się cieszę, że mogłem pomóc niech mikrus śmiga dalej bezawaryjnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...