Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P12 Brak wspomagania i ładowania


Gość lukasz6

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lukasz6

Witam ostatnio stukało w silniku i wymieniłem koło pasowe korbowodu, napinacz i pasek klinowy. Po przejechaniu kilku kilometrów zaczęło padać wspomaganie i ładowanie. Ponadto idzie zgrzyt z tamtych okolic. Ponadto po szybkim ruszaniu kierownicą zaczyna ciężko chodzić i pasek staje. Gdzie szukać przyczyny. Na jednym z forów znalazłem podobny problem. Gościu wymienił pompę wspomagania ale objawy pozostały takie same. Proszę o jakieś sugestie w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz majac auto na luzie - bieg jałowy jak kreci ci się kierownica oczywiscie przy wlaczonym silniku , po czym zwieksz obroty i ponownie poruszaj kierownica jesli pojdzie ci lzej krecenie jak podbijesz obroty tzn ze konczy sie pompa ja tak mialem btw jak bedziesz szukal pompy szukaj od laguny 2 z 1,9 wystarczy przelozyc tylko koło pod pasek bo rozni sie ilosc rowkow i bedzie git a są znacznie tansze jak szukasz uzywki niz nissana choc to ta sama pompa :) co do stukania nie mam pojecia - przytoczyle tylko to co mnie spotkało czyli ciezsza praca wspomagania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź naciąg paska i czy koła pasowe są dokręcone jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...