Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Akcesoria do Qashqai


Makrys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy czy możecie polecić jakieś sprawdzone nakadki na progi i listwę ozdobną  do ochrony przestrzeni ładunkowej (  Nowego Nissana J11 )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartoszN dzięki za info. Z tych pakietów już mam założone :

-Przednią i tylną nakładkę stylizującą

-Listwa stylizująca krawędzi drzwi

 

Chodzi mi o nakładki aby zabezpieczyć próg przy wsiadaniu i wysiadaniu z auta ( 4 szt. )  i na tył chroniącą przestrzeń ładunkową ( w akcessoriach tych elementów nie ma.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupowałem na allegro tylną listwę z zagięciem, progi zabezpieczyłem czarną folią matową gdy oklejałem dach, w tym wątku :

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/95594-j11-os%C5%82ona-ch%C5%82odnic/page-2

masz zdjęcia.

teraz czekam na tzw "pieluchę" na tylny zderzak ale nie z nissana bo ceny zaporowe, dwie firmy z allegro twierdzą że w wakacje będą mieć już takie nakładki w swojej ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chodzi mi o nakładki aby zabezpieczyć próg przy wsiadaniu i wysiadaniu z auta ( 4 szt. )  i na tył chroniącą przestrzeń ładunkową ( w akcessoriach tych elementów nie ma.)

 

jak to nie ma :

 

KE967-4E100 Nakładka progu drzwi z logo - 4szt.

kosztują katalogowo 697 zł brutto ( - rabat jaki sobie załatwisz :) )

 

KE967-4E530

Nakładka progu bagażnika

kosztuje katalogowo 492 zł brutto ( - rabat jaki sobie załatwisz :) )

Edytowane przez BartoszN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to nie ma :

 

KE967-4E100 Nakładka progu drzwi z logo - 4szt.

kosztują katalogowo 697 zł brutto ( - rabat jaki sobie załatwisz :) )

 

KE967-4E530

Nakładka progu bagażnika

kosztuje katalogowo 492 zł brutto ( - rabat jaki sobie załatwisz :) )

Dzięki.

Cena 697 trochę dużo jak na kawałek aluminium. Tak przy okazji już znalazłem. Dzięki za pomoc

 

W tym linku http://www.nissan.pl...ccessories.html nie widziałem ,że są dostępne nakładki

Edytowane przez Makrys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No,to cena ciekawa,blisko 4 stówki różnicy...tylko że chrom mat.


A dzisiaj mam odp...polerowane cena 800zł+przesyłka...jakby nie patrzeć jeszcze za drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Stwierdziłem dzisiaj że nie mam osłon nadkoli z przodu. Z tyłu są z materiału przypominającego welur lub jakiś filc. Z przodu goły plstik. U was też tak jest?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Stwierdziłem dzisiaj że nie mam osłon nadkoli z przodu. Z tyłu są z materiału przypominającego welur lub jakiś filc. Z przodu goły plstik. U was też tak jest?

Pozdrawiam.

 

Tak kolego dokładnie tak samo. Nowe QQ są tak wykończone, niby ma to pomóc lepiej wygłuszyć samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A akurat dzisiaj dzwonił do mnie dealer , wiec spytałem o osłonę nadkoli. Nie montują ze względu na zbieranie się wilgoci która mogła by zaszkodzić silnikowi. Ja to ,, kupuje,, bo ma mi nie zaszkodzić, no i fabryka oszczędza na materiale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed wczoraj przyszły zamówione na allegro listwy boczne, koszt koło 160 zł, co prawda bałem się że po montażu nie będą mi się podobać ale zaryzykowałem i jest fajnie, jak by wcześniej QQ coś brakowało na bokach, do tego jest ochrona przed drzwiami innych pojazdów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem te listwy na allegro ,ciekawe jak będzie to pasowało na naszych białasach taż czekam na fotki :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yanek,zdjęciaaaa!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgrabnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na białym czerń prezentuje się ładnie.Natomiast na ciemnym no niestety ,ale tylko chrom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wygląda, Jak by te listwy na tylnej klapie były czarne było by jeszcze lepiej ale to tylko maja sugestia  :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...