Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić używane QQ? - pytaj tu :)


mucka38
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.06.2018 o 18:54, salonowiec napisał:

 Nie zawracać sobie głowy ..................

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tutaj nowy. 

Interesuje mnie Nissan Qashqai I 1,6 benzyna , rocznik 2009-2010.

Napiszcie proszę na co zwrócić uwagę w takim samochodzie, oraz jakie są najczęstsze awarie. 

Znalazłem używany model sprzedawany przez autoryzowany salon, tylko cena 33tys zł.

Czy warto zawracać sobie głowę 8-10 letnim QQ w benzynie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam
Chciałem kupić Qashqai po rozmowie tel otrzymałem  dane żeby to sprawdzić na Cepik ale coś dziwnego  tutaj jest, chodzi o rejestrację pojazdu pierwszy właściciel w Polsce 18.12.2016 rejestracja w Świętokrzyskim, a następnie pisze że 1 rejestracja w Polsce 26.04.2018 i wydanie karty pojazdu w tym dniu.
Zgłupiałem nic z tego nie rozumiem.
https://gyazo.com/9a0f834bc55ab48de83aee7acd018770

Może mi ktoś pomóc? o co tu chodzi?Czy to jakiś wałek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 29.06.2018 o 19:10, smle napisał:

Witam
Chciałem kupić Qashqai po rozmowie tel otrzymałem  dane żeby to sprawdzić na Cepik ale coś dziwnego  tutaj jest, chodzi o rejestrację pojazdu pierwszy właściciel w Polsce 18.12.2016 rejestracja w Świętokrzyskim, a następnie pisze że 1 rejestracja w Polsce 26.04.2018 i wydanie karty pojazdu w tym dniu.
Zgłupiałem nic z tego nie rozumiem.
https://gyazo.com/9a0f834bc55ab48de83aee7acd018770

Może mi ktoś pomóc? o co tu chodzi?Czy to jakiś wałek ?

Wygląda na to że od 2016 nie był rejestrowany. może sprowadzony został jako "przystanek autobusowy" a po zrobieniu zarejestrowany w 2018 roku. Sprzedaję swojego QQ. Wszystko udokumentowane. Jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam na priv.

Sprzedam.pdf

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

Edytowane przez Author53
Uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 15.08.2018 o 12:23, Author53 napisał:

Wygląda na to że od 2016 nie był rejestrowany. może sprowadzony został jako "przystanek autobusowy" a po zrobieniu zarejestrowany w 2018 roku. Sprzedaję swojego QQ. Wszystko udokumentowane. Jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam na priv

 

Cytat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Author53
zmiana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie jestem tu nowy i mam nadzieję że zostanę  na forum lecz teraz potrzebuje pomocy w poszukiwaniu qq. Interesuje mnie autko do max 30tys i w benzynie najlepiej 1.6 bo 90 %to jazda po wawie. Znalazłem coś takiego tylko że daleko, czy po zdjęciach może ktoś coś doradzić. Auto stoi ponad 300km ode mnie

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-qashqai-100-bezwypadek-klima-multifunkcja-93-tys-przebiegu-ID6AYU5Y.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam nadzieję że Admin mnie nie zlinczuje :)

Co prawda samochód mój zmienił już właściciela ale pozostały mi "nowe" opony. Może ktoś z woj. dolnośląskiego będzie zainteresowany kupnem w dobrej cenie. Odbiór osobisty.

https://www.24opony.pl/opony,0,5261/continental-contipremiumcontact-2-215-55-r18-99-v-xl-fr.html

Sezon: letnie
Rozmiar: 215/55R18
Indeks nośności: 99
Indeks prędkości: V
Klasa: najwyższa
Rodzaj bieżnika: asymetryczny
 
Kontakt na priv.
 
 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

Edytowane przez Author53
Uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, przymierzam się do zakupu swojego pierwszego Nissana w życiu - Quashqai 2.0 Diesel Automat - czy możecie opisać na co zwrócić uwagę w tym modelu i silniku?

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-qashqai-2-0dci-automat-4x4-liftskoranavixenonkamerapanoramakeylessbose-ID6AIul5.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, JMLnet napisał:

Quashqai 2.0 Diesel Automat -

Przede wszystkim na przekładnię. Nie wiem czy tam jest CVT czy klasyczna, ale w obu musiał być zmieniany olej. Jeśli nie był to źle. Trzeba zwrócić uwagę na jej pracę, czy nie szarpie i nie przeciąga. Najlepiej wziąć kogoś obeznanego w automatach. Poza tym jak to w QQ-korozja podwozia i ogólnie karoseria na naprawy i korozję. 4x4 to trzeba też zwócić uwagę na luzy w tylnym dyfrze, wale. Silnik-sprawdzić jak często był wymieniany olej i jaki byl wlewany. DPF jeśli jest-sprawdzić czy jakieś błędy nie występują z jego przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witajcie,

w dziale GIEŁDA zapodałem drobne wstępne info o sprzedaży mojej kaszanki .....jakby ktoś gdzieś był zainteresowany :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Od dłuższego czasu szukam QQ w benzynie z napędem 4x4, w ostatnim czasie na otomoto pojawiło się n/w głoszenie 

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-qashqai-2-0i-141km-4x4-tecknaklima-bose-panorama-grzane-fotele-tempomat-parktr-ID6BxayX.html

Jak myślicie warty jest zainteresowania, mam wątpliwości co do skrzyni CVT która nie ma szczególnie dobrych opinii, szczególe kiedy pojazd ma już przejechane 140 k km 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak zapalisz światła mijania i użyjesz spryskiwacza szyb, to też powinny spryskać reflektory. Od zadziałania po raz pierwszy do następnego musi upłynąć określony czas (np. 5 min)

Skoro są spryskiwacze, to powinny byc w tym modelu ksenony.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca tak jest.  Spryskiwacze sa  rowniez w samochodach bez ksenonów. Załączaja sie przy pierwszym uzyciu spryskiwacza szyb , oraz przy trzecim , taki mają cykl .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to mnie zaskoczyłaś, do zwykłych soczewek dają spryskiwacze, a w j11 przy ledach ich nie było.
Co do cyklu to co firma to inaczej. U mnie jest czasowo (co 5 min bodajże)

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam QashqaiJ10 z Danii , sprawdzałem w serwisie i tam mi potwierdzili , ze przy zwykłym oswietleniu fabrycznie posiada spryski lamp . Co do cyklu , to mozliwe ze tak jest,  ale to rozwiązanie jakie jest u mnie , wydaje się byc lepsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dania i wszystko jasne.

Apropo, byłem kilka...I polecam w Kopenchadze muzeum Calsberga (syrenkę można sobie darować )

Nie same muzeum, a piwo na kupon w bilecie warzone tylko dla gości

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 17.02.2019 o 00:23, manix napisał:

Dania i wszystko jasne.

Cała skandynawia ma spryski reflektorów obowiązkowe, niezależnie od źródła światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam ,

znalazłem Kaśkę w moim zasięgu cenowym . Po rozmowie z komisem mam jeden problem. .

Samochód zakupiony w polskim salonie , a ma tylko jeden przegląd gwarancyjny ,

Trochę mnie to dziwi . Mam 350 km jazdy więc proszę o podpowiedź co o tym sądzicie

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-qashqai-bezwypadkowy-gwarancja-techniczna-start-stop-ID6BInIV.html?

Pozdrawiam

Arek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, 22koval said:

Witam ,

znalazłem Kaśkę w moim zasięgu cenowym . Po rozmowie z komisem mam jeden problem. .

Samochód zakupiony w polskim salonie , a ma tylko jeden przegląd gwarancyjny ,

Trochę mnie to dziwi . Mam 350 km jazdy więc proszę o podpowiedź co o tym sądzicie

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-qashqai-bezwypadkowy-gwarancja-techniczna-start-stop-ID6BInIV.html?

Pozdrawiam

Arek

 

Mnie też to dziwi, ale był ktoś tutaj na forum kto argumentował że w pierwszych 3 latach i tak szansa że się auto zepsuje jest znikoma, a nie robiąc przeglądów w nissanie oszczędza przynajmniej 1000zł/rok więc ma to gdzieś. Osobiście nie po to kupuję nowe auta żeby jeździć bez gwarancji, ale co kto lubi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

to mój pierwszy post na forum - moje stare auto odmówiło już zupełnie posłuszeństwa i stanąłem przed wyborem nowego - jednym z modeli, które biorę pod uwagę jest Qashqai z okolic 2011-2012 (mam budżet około 30-40tyś). Znalazłem takie dwie oferty, jeden benzyna jeden diesel - naczytałem się trochę w internecie i jakieś tam zdanie już mam ale stwierdziłem, że zapytać na forum nie zaszkodzi - jeśli będziecie tak dobrzy dajcie proszę znać, co sądzicie o takich ofertach:

 
Sam zdecydowanie samochodowym ekspertem nie jestem, więc każda pomoc będzie mile widziana.
Z góry dzięki
 
pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka miesięcy temu kupiłem swojego trzymając się ściśle swoich pierwotnych wytycznych m.in. miała być 2 litrowa benzyna (mimo tego, że poprzednio miałem diesla) i napęd 4x4. Te dwa akurat by odpadły.

Zależy czego potrzebujesz i w jakich warunkach zamierzasz jeździć. Jeśli bez ekstremów (zwłaszcza zimowych) to ten pierwszy na pewno da radę. Jeśli nie boisz się zaostrzenia norm spalania (zwłaszcza w centrach zachodnich miast) to dieselkiem też pośmigasz i to pewnie trochę taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...