Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan 350z by MK


mmati9
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zachowuje sie przy prędkościach powyżej 200


Z carbonu z firmy Seibon. Ale po taniosci nie będzie ;)
www.seiboncarbon.com

Edytowane przez jakub350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Byłem dziś rozglądnąć się za oklejaniem i nie wiem który kolor wybrać aby był choć zbliżony do tego ze zdjęcia cieplejszy czy zimnejszy mnie na żywo przekonał bardziej cieplejszy gość znowu mówił że jemu się wydaje że zimniejszy może wy pomożecie :)post-96746-0-36278200-1462613458_thumb.jpg

ta Toyota ma ponoć taki jak ten cieplejszy https://www.facebook.com/kmotorspl/photos/pcb.964806086970755/964805993637431/?type=3&theater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najbardzej podobny jest ten ciemniejszy

Choć jest on bardziej pomaranczowy, jasniejszy bardziej mi pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób sobie żeby to była twoja wizja projektu a nie skopiowana z neta. Taka moja rada.

Nie staram się zrobić identycznie tak samo , felgi inne spoiler inny maska inna tylko kiedyś przeglądając neta rzucił mi się ten projekt w oczy i baardzo spodobał i nie ukrywam że się na nim wzoruje ale nie jest powiedziane że musi być kropką w kropkę tak samo poprostu kolor mi jak najbardziej odpowiada i skoro mówicie że jest taki jak ten cieplejszt to na ten się zdecyduję choć zdania co do upodobań podzielone ale jak już na forum często było pisane o gustach się nie dyskutuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam osobiscie cos pod jasniejszy zolty - strasznie oczojebny :D polecam osobiscie choc rozne sa gusta 
:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam osobiscie cos pod jasniejszy zolty - strasznie oczojebny :D polecam osobiscie choc rozne sa gusta

:)

A kupiłeś taki , malowales czy oklejałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolor zamówiony(cieplejszy ) zaliczka wpłacona, za jakieś 3 tygodnie malowanie nadkoli a za miesiąc oklejanie później będę dopieszczal szczegóły klamki emblematy itp , strasznie mnie korci przyciemnic wszystkie szyby wyglądało by zaje...fajnie tylko nie chce przy gliniarzach później dłubać foli bo bez przednich szyb już będzie kicha a co kontrole policji kleić nowa to zbankrutuje , macie jakieś sposoby na to ? Myślałem żeby przyciemnic wszystko tylko 50% wiem że dopuszczalne 30 % ale może aż tak się nie będą trzepiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyby seryjnie mają już z 20pare % więc dolozenie jakiejkolwiek folii i tak sprawia że przekraczasz te 30%. Jak zrobisz to folia 1ką to nie będę się raczej czepiać chyba że dasz smołe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez nad tym myślałem ale ta najmniejsza folia raczej nie da Ci efektu jakiego oczekujesz. Można ryzykować najwyżej się zedrze ale najgorsze ze przy okazji mogą znaleźć inne Zonki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to nie będzie szał ale może zawsze choć trochę lepiej będzie się prezentować. Chętnie bym zaryzykowal tylko jak mnie dopadna to i tył będę drapał bo bez przodu to nie wygląda fajnie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dawaj chętnie zobaczę jak wygląda u Ciebie ta delikatna folia jak będzie fajnie to tez zrobię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Lesnydzban zaaplikuj jakieś foto

aaa nie patrzyłem do tego tematu wgl pozniej :) dzisiaj wrzuce jak to wyglada na mojej obitej zetce :P

 

Tak wygląda jasniejszy odcien folii 

post-91333-0-98835100-1465746089_thumb.jpg

post-91333-0-78533700-1465746135_thumb.jpg

Edytowane przez Lesnydzban
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dzięki za zdjęcia ja zamówiłem ciemniejszy żółty zobaczymy za niecały miesiąc co z tego wyjdzie póki co spawalem te beznadziejne kolektory wydechowe bo mi jeden pękł(kiedyś w przyszłości musi wleciec stillen ) wymieniłem klocki na stoptecha tak jak polecaliscie , no i przyszły mi progi dopasowanie nie jest szałowe ale w poniedziałek jadę do takiego magika który powiedział że się z nimi upora, mam nadzieję że się uda

 

Autko już oklejone . Na początku nie mogłem się przyzwyczaić ale jak ochłonąłem to uważam że efekt jest MEGA ! Skoro już nawet moja dziewczyna i nie tylko ona mówi że jest dużo lepiej to coś w tym musi być :D. Wcześniej oczywiście pozbyłem się rdzy z nadkoli post-96746-0-60394100-1471453243_thumb.jpg post-96746-0-01134800-1471453270_thumb.jpg

Dziś jeszcze takie małe detale kierunki led dymione, no i pozbyłem się tylnej wycieraczki post-96746-0-56517000-1471453288_thumb.jpg

No i w najbliższym czasie w planie polakierowanie wszystkiego w środku co srebrne w kolor nadwozia, zastanawiam się też na przyciemnieniem szyb . A no i niestety regeneracja maglownicy bo zaczęła lać :(

A już trochę później dyfuzor carbonowy, dyfer 370z i kolektory wydechowe ale narazie ale mam inny wydatek bo muszę zmienić tego sprzęta co jest w tle na T5 co by w zimie Nissanowi dać odpocząć :)

 

Ps. Pytam tych co mają oklejone fury czy u was idzie poznać że auto nie było malowane tylko oklejane. U mnie jak ktoś wie gdzie popatrzeć to widać, i nie wiem czy to fuszerka czy poprostu lepiej się nie dało tego wykonać

Edytowane przez mmati9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E Panie 10x lepiej to wyglada niz u mnie :D dobry lakier pod spodem robi swoje, a co do poznania czy oklejane czy malowane- niestety sa takie miejsca gdzie wystarczy sie przypatrzec i wychodzi szydlo z worka, ale to pedantyzm

\:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę więcej zdjęć https://www.facebook.com/kmotorspl/?fref=ts

 

E Panie 10x lepiej to wyglada niz u mnie :D dobry lakier pod spodem robi swoje, a co do poznania czy oklejane czy malowane- niestety sa takie miejsca gdzie wystarczy sie przypatrzec i wychodzi szydlo z worka, ale to pedantyzm

\ :D

Może masz racje 3 lata gwarancji więc jak zacznie odchodzić będziemy reklamować :)

 

Oblednie się prezentuje ale nie wiem czy nie bylo by jeszcze lepiej jakby lusterka tez na zolto zapodać...

Taki był właśnie plan, ale jakiś tam z nimi mieli problem więc w końcu powiedziałem żeby zostawili czarne ale jeszcze może ich pomęcze 

 

Ciesze się podwójnie że nie tylko mi się podoba :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...