Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan 350z by MK


mmati9
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Udało się wyświetlacze działają choć nie było łatwo jeszcze dużo składania:(a pogoda taka że aż się prosi żeby wyjechać

Prawie koniec... ale jeszcze brakuje jednej łopatki przy kierownicy znaczka Z na kierownicy. No i muszę poszukać innego lakiernika bo ten powiedział że nie da się polakierowac przełączników od kierunkowskazów i wycieraczek w co nie wierzę :)

Liczniki też już swieca . Potrzebuję jeszcze zmienić gałke od biegów bo nie zabardzo mi pasuje tutaj tylko nie mogę nic ciekawego znaleźć może coś polecacie ?

post-96746-0-76324400-1491064227_thumb.jpg

post-96746-0-26547500-1492281846_thumb.jpg

post-96746-0-02382000-1492282098_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele pomarańczowe, kiera ,gałka, i ręczny.

Akurat mam na sprzedanie

A i da się pomalować przełączniki, kolega sam to sobie zrobił, trochę z tym zabawy

Edytowane przez kaktuss_ML
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wyszło podoba mi się teraz pora zrobić cos z fotelami jakiś żółty akcent

Tak myślę właśnie może kiedyś kubly z żółtym akcentem albo te fotele zregenerować i dodać żółte nici i coś wyszyc :) ale im więcej dokładam tym widzę że coraz więcej jest do roboty normalnie nie ma końca

Fotele pomarańczowe, kiera ,gałka, i ręczny.

Akurat mam na sprzedanie

A i da się pomalować przełączniki, kolega sam to sobie zrobił, trochę z tym zabawy

no mi gość mówi że próbował dwa razy lakierowac i że mu się pod taśmę podlewa i paskudnie wygląda ale jestem na etapie poszukiwania innego i temu Panu już podziękuję za współpracę bo kasuje jak za zboże a okazuje się że połowy nie da się zrobić

Mati u kogo robiłeś liczniki ?

Liczniki od momana. Wszystko było by super idealnie tylko to białe podswietlenie to tak jak pisze w opisie nie jest białe tylko takie błękitne ale cóż lepiej niż pomaranczowe . Diody mi przelutowal znajomy elektronik bo strasznie malutkie . Nawet myślałem że sam sobie poradzę ale przerosło to moje możliwości lutowania a resztę robiłem sam :) Edytowane przez mmati9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

No co racja to racja, bo jeszcze jednego nie zrobie a już dziesięć innych pomysłów a za każdym razem mówie no już więcej nie dokładam

 

Nissan wrócił z regeneracji pompy wspomagania. Jakieś problemy były że w Krk sobie nie dali rady i odeslali ja do Warszawy. Ale najważniejsze że zrobiona mam tydzień pojeździć i oddaje znowu na wymianę kolektorów stillena zobaczymy czy będzie jakaś różnica:) A tak na szybko zmiana gałki na Momo Nero :D

post-96746-0-52524000-1507988383_thumb.jpg

post-96746-0-11486200-1507988441_thumb.jpg

Edytowane przez mmati9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Właśnie zamówiłem z żółtym ale przysłali taka. Już nie chciałem kombinować bo tak tez fajnie wygląda choc zoty pasowal by jak nic. No i fajnie leży w dłoni chyba nawet lepiej niż oem

Szkoda, że wziąłeś całą czarną NERO a nie z akcentem żółtym jak u mnie np. https://www.rallyshop.pl/galerie/g/galka-momo-nero_12277.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A na czym ja montowales ? Bo ja założyłem ta najwęższą gumkę dokrecilem imbusikami ale mi się popuszcza co jakiś czas

Zgadza sie nawet lepiej się trzyma niż OEM, tylko ta cena :D jak za takie gówienko...

Jestem po montażu kolektorów na stillena i zrobieniu przelotu zamiast sportowych katow. Wszystko fajnie mam nawet wrażenie że ciut mocy przybyło a może to efekt placebo tylko ale teraz zrobił mi się trochę polonez i coś wpada w rezonans można jakoś temu zapobiec ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba tłumiczki dołożyć no i wpaść na hamownie zobaczyć co tam się nazmieniało :D

A jakie te tlumiczki i gdzie je zamontować ? Najlepsze porównanie było by u Ciebie zmienię jeszcze dyfer i może na zlot w przyszłym roku wpadnę to będzie okazja porownac. A teraz z Ciekawości podjadę do nas do Tarnowa zobaczymy co wyjdzie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...