Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem 2.0 DCi check engie i kręci się tylko do 3 tys obrotów.


zaniak15
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy oczywiście ma prawo robić ze swoim autem jak uważa.

Wszystkie auta do jakich lałem Mixol były juz z nowoczesnym systemem wtryskowych.

Jak pisalem wczesniej-nie są mi znane  w ogole problemy z z silnikiem jakie sa opisywane na wielu forach.

Nie jest też to  moj  autorski wymysł z Mixolem -bo bardzo wielu tak postepuje.

Mnie to tego namowił znajomy mechanik specjalizujacy sie w BMW .

On leje do swojej X5 na zbiornik nie jak ja 05l a cała butelke litrową.

Ma przelatane tą x5 -tką ponad 450 tys,km-wtryski ,turbo są te same od nowości..O czyms to jednak to świadczy.

Ja identycznie-w autach gdzie dolewałem  Mixol nie zmienialem wtryskow,nie dodawalem zadnej chemi do ich czyszczenia czy innych dodatków do paliwa (poza depresatorem zimą)i silniki z przebiegami powyzej 200 tys,km miały idealne parametry..

Mixol poza smarowaniem ma własciwości myjace.Wbrew przeciwnkom jego stosowania ,nie ma dodatkowych nagarów bo Mixol do tego nie dopuszcza.

Wieć na podst,swoich 10 letnich doświadczeń z dodawaniem Mixolu do paliwa uważam ze określenie takiego działania druciarstwem nie ma absolutnie zadnego uzasadnienia.

Edytowane przez piotrek3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, rozumiem. a raczej nie rozumiem. Ale szanuję Waszą opinię. Ważne jednak, żeby nasze uwagi nie miały charakteru zaleceń. Niech każdy to robi na własną odpowiedzialność. Ostrzec nie zawadzi. Taka idea mi przyświecała.

A jeśli miałbym doradzać, to ze względu na LC, wolę już 0,2 niż 0,5 na zbiornik.

Edytowane przez berater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie może być dwóch prawd forum powinno służyć temu żeby info były sprawdzone i pewne a nie podane dwie skrajne opinie, wpisując w gogle hasło mixol jako pierwszy wyskakuje ciekawy artykuł drugi jest z elektrody równie ciekawy nie wklejam bo coś mi szwankuje :P sorki

Edytowane przez Luczak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum jest po to by dyskutować :)

Opinii tyle co użytkowników, a prawd też tyle co u górala :D

Dzielimy się doświadczeniami a nie tekstami z netu ;)

 

Zapodaj linki, lub choćby temat jaki miały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
W dniu 19.01.2022 o 19:23, Gość Larfen napisał:

5fc3b47b31e673aa18bb8efd8ad315e1.jpg

czy ten czujnik z ułamaną "rureczką" może spowodować pojawienie się błędu P0235?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, darek62 napisał:

czy ten czujnik z ułamaną "rureczką" może spowodować pojawienie się błędu P0235?

Nie to nie ten czujnik. Zapytanie przeniosłem z innego tematu właśnie tutaj. Przeczytaj cały ten wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...