Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Reflektory


Dario1975

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogłem się doszukać podobnego tematu.Mam pytanie czy ktoś wymieniał same klosze reflektorów w T31 po lifcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Nie mogłem się doszukać podobnego tematu.Mam pytanie czy ktoś wymieniał same klosze reflektorów w T31 po lifcie?

Nie ma chyba wspolczesnego auta, w ktorym da sie wymienic same klosze reflektorow, sa wklejane to raz,  sa z plastiku to dwa, nikt nie sprzedaje samych kloszy to trzy :)

Jak lampy masz zmatowione kup zestaw do regeneracji np. quixxa, tylko nie zapomnij po polerce uzyc srodka konserwujacego, bo tworzywo zolknie od slonca bez warstwy ochronnej, lub zlec firmie jakiejs , teraz jest  ich na peczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem się doszukać podobnego tematu.Mam pytanie czy ktoś wymieniał same klosze reflektorów w T31 po lifcie?

 

A w czym jest problem? Nie podałeś jaki masz typ reflektorów. Czy to są na zwykłą żarówkę, czy też są to soczewkowe xenony.

 

Zwracam na to uwagę, bo niecały miesiąc temu mój brat właśnie dawał do regeneracji soczewkowe xenony od Volvo.

Okazało się, że reflektory słabo świeciły bo wewnątrz soczewki złuszczyło się lusterko od temperatury żarników.

Z zewnątrz tego nie widać, wyszło to dopiero po rozklejeniu reflektora.

Reflektor słabo świecił bo świecił praktycznie tylko bezpośrednim światłem żarnika, bez odbicia od lustra.

 

Natomiast w zwykłym reflektorze lustro jest bardzo widoczne i łatwe w diagnozie tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy reflektor z tworzywa można rozkleić rozgrzewasz klej i tyle ściągasz klosz, można to zrobić w piekarniku ważne by mieć wprawę i wiedzieć jak to się robi by nie uszkodzić lampy i dobrze to złożyć by nie parowała itd., robiłem to w hondzie w nissanie odpukać na razie nie ma takiej potrzeby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...