Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dodatkowe podświetlenie wnętrza


Yukka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :)

 

W katalogu oryginalnych akcesoriów Nissana dostępne jest "Dodatkowe podświetlenie wnętrza". Kosztuje ponad 1400 zł, a jedyne zdjęcie poglądowe jakie znalazłem to:

 

1425980698_B64D04CB0B_w450_h400.jpg

 

Czy ktoś orientuje się, czy to jest jedynie podświetlenie przestrzeni na nogi? Jeżeli tak, to cena jest "lekko" przesadzona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, kolor przypomina lampy z solarium, więc może to nie takie zwykłe oświetlenie ;) bo jak wiadomo, stopy ciężko opalić :devil:

no i raczej to są stopy anglika albo japońca :dj: ew. Daniela Ricciardo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat już wyjaśniony przez salon Nissana - tylko przestrzenie na nogi.

 

Taniej będzie kupić abonament do solarium na 10 lat ;)

ja bym nie odpuszczał tematu ale zamontował obok (miejsce pasażerki) :devil: na lato jak znalazł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zainspirowało mnie podswietlenie fabryczne , ale jego cena powalila... Postanowailem sam sie pobawic w tym temacie i efekt jest taki ;) Koszt podswietlenia 17E z ebay , ale identyczne zestawy sa na allegro. 8 kolorow do wyboru + jakies bajery al`a disco :D Fajnie wyglada bialy pod zegary albo jak ktos woli pomaranczowy pod oswietlenie przyciskow. Jakby ktos chcial moge pokazac dokladniejsze fotki.

20180508_035720.jpg

20180508_035724.jpg

s-l1600.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a co sie robi z takim podsiwtleniem jak juz zamontowales?

Kiedy tego uzywasz? 

Czy jezdzisz tak caly czas czy tylko przy wysiadaniu z auta?

Ja nigdy nie zaslaniam rolety od okna dachowego i jest caly czas widno w sroku, ale tak z ciekawosci pytam :)

Czy to jest  Polska dystrybucja samochodu, bo nie widzialem zeby u Nas bylo "downhill" dostepny - no ale moze przeoczylem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i trzeba cały czas mieć wysprzątane, bo mocne światełko uwidoczni to i owo, szczególnie w zimie.

a bajer, no chyba jak jadę na randkę, na wzgórze i tak sobie siedzimy i oglądamy księżyc i podświetlone nogi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to,fajny bajer.Przynajmniej widać co siema na podłodze :D A do tego jeszcze podświetlenie pod drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, juras2017 napisał:

... a co sie robi z takim podsiwtleniem jak juz zamontowales?

Kiedy tego uzywasz? 

Czy jezdzisz tak caly czas czy tylko przy wysiadaniu z auta?

Ja nigdy nie zaslaniam rolety od okna dachowego i jest caly czas widno w sroku, ale tak z ciekawosci pytam :)

Czy to jest  Polska dystrybucja samochodu, bo nie widzialem zeby u Nas bylo "downhill" dostepny - no ale moze przeoczylem

Uzywam tego cały czas , nawet w czasie jazdy. Swiatlo led jest skierowane w dół tak ze ani nie oslepia ani nie przeszkadza. Na foto jest to bardzo intensywnie pokazane, ale w rzeczywistosci jest tylko fajna poswiata ktora dodatkowo mozna przyciemniac jakby komus przeszkadzalo. Ciekawie wyglada tez efekt powitalny jak otwierasz drzwi np. z pilota i automatycznie sie podswietla wnetrze , maly bajer ale jednak cieszy oko. Pozniej mam w planach pokombinowanie z takim oswietleniem w bagazniku i z tylu, ale ciezko bedzie to ogarnac zeby ladnie wygladalo i zarazem bylo niewidoczne. Szkoda tylko ze nie mozna podlaczyc tego pod instalacje nie obawiajac sie o utrate gwarancji , juz widze mine mechaniorow w ASO ;/

7 godzin temu, michalb napisał:

no i trzeba cały czas mieć wysprzątane, bo mocne światełko uwidoczni to i owo, szczególnie w zimie.

a bajer, no chyba jak jadę na randkę, na wzgórze i tak sobie siedzimy i oglądamy księżyc i podświetlone nogi :D

Teoretycznie masz racje , ale mowie aparat baaardzo wszystko rozjasnil w rzeczywistosci tak jak napisalem wyżej jest tylko przyjemna poswiata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ja widzę wiele korzyści np.

 na jakimś przedłużonym pikniku można disco zrobić :) na kolorowo, lub w trakcie jazdy  paznokieć u nogi podmalować

Tak już na poważnie pomysł świetny tylko mnie interesuje rozwiązanie gdzie będzie się wygaszało wspólnie z  oświetleniem w podsufitce. 

Jacko29 czy konieczne będzie ciągniecie kabla zasilającego od tego właśnie oświetenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...