Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Honda Transalp


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a spodobał mi się :D szukam jakiegoś turystyka na którym siedzi się prosto do tego będzie odpowiedni do mojego wzrostu :D 


jeszcze zastanawiałem sie nad Vstrom i Varadero ale cenowo przegrywają z Transalp-em :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strider, lekko jestem po spożyciu :D pogadamy jutro ?? oK?? ni egniewakj się na mnie ok?? ufff

nAPIZSAŁEM ld


Wiesz cooo... ale transalp to taki motocykl którym również pustynię przejedziesz... :P

no i o to chodzi :D :D 

 

 

Moim zdaniem trzeba Ci czegoś bardziej szosowego - Vstrom to super wybór.

 

 

 

też to rozważam :D

 

 

 Jeśli nie planujesz zwiedzać europy na motocyklu, a jeździć sobie rekreacyjnie i nieśpiesznie to wygodniejszy będzie dla Ciebie naked - będzie lżejszy, zwrotniejszy i dynamiczniejszy.


 

siedziałem na tym może i fajny ale mi się nie podoba :D do tego "plecak" ma nie za fajnie :D 

 

 

 

Panie Kolego przejedź się enduro 125 w 2T i powiedz, że to za mało... :P

pewnie tak :D ale ja potrzebuję czegoś bardziej cywilizowanego :D :D 

 

 

 

p.s. wiem, że Tobie to średnio będzie pasowało, bo pozycja trochę taka odrobinę mniej wyprostowana, ale ja szalenie dobrze wspominam Hondę Hornet. Wspaniale mi się tym jeździło.

 

ja nie mam co wspominać :D dlatego raczej celuje w to co napisałem wyżej :D może po czasie kolejnej adaptacji :D przyjdzie czas na zmiany :D 

 

rozważam też AT :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po ponad 20 latach chcę znowu pojeździć :D 

 

raczej miasto i małe wypady, choć nei mówię nie innym zastosowaniom :D 


jednak padło na V-storma DL650 :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzyłem jakoś nic mi nie wpadło w oko, do tego nieraz jest tańszy tylko do rejestracji przywieziony z Włoch czy Francji, jakoś nie chce mi się wierzyć sam wiesz, że nikt za darmo nie odda i też handlarz nie przywiezie bo koszty są i do tego trzeba zarobić, dlatego po rozmowach z kolegą co już ładnych parę lat ściąga moto ale tylko od prywatnych Helmutów wybraliśmy taki tez kierunek w moim przypadku :D znalazłem też tańsze na mobile ale większość od handlarzy z dużym przebiegiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u Helmutów nie ma to aż takiego znaczenia :D

 

jakie opony proponujesz?? szosa 80% 20$ inne 

 

jakieś sklepy z częściami i nie tylko :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już jestem zdecydowany na DL650 w sumie to wyjdzie zwrot kosztów podróży bo przytuliliśmy na szybko Yamahę Drag Star 125 :D nawet nei wiedziałem, ze z tym silnikiem to tak poważnie wygląda :D 

co do DL-a 

- chłodnica malowana pędzlem

- owiewki malowane do tego nie doszlifowany podkład

- purchel na zbiorniku 

- przednie koło malowane razem z odważnikami, chyba, że u helmutów są ciężarki w kolorze :D ale jak by tak było to z tyłu też by były czarne a nie srebrne jak zawsze :D

- silnik rozgrzany a i tak coś kulał, to co by było na zimnym :D

- nieoryginalne tarcze hamulcowe

- nieoryginalne śruby

a później poszedłem już do busa aby się dalej nie wqurwiać :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej.

 

Nadal poszukujesz?

 

Żona miała (a ja serwisowałem) Trampka RD10, do tego znam z bliska jego następcę i poprzednika (PD06)

 

DL650 też się przetoczyło obok :) (sam jeżdżę Afryką RD04)

 

Daj info a posłużę pomocą, a moto w razie czego szukaj na www.africatwin.com.pl  - motocykle na ogół klubowe, a handlowcy (nie handlarze) mają renomę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Właśnie nabyłem drogą kupna ;) 2007r ABS grzane manety kufer cena rewelacja jak dla mnie gość potrzebował na nowy rower szosowy ;)

20170118_105705.jpg

20170118_105705.jpg

20170118_105659.jpg

20170118_105631.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...