Skocz do zawartości
Maxima2007SL

Maxima 2007 - kilka pytań

Rekomendowane odpowiedzi

Maxima2007SL

Jakie są wady i zalety Nissana maxima a34 po lifcie 2007r . Ktoś może ma lub mial takie autko i ma z nim doświadczenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wkryntek
Napisano (edytowane)

Ja mam przed lifta 2006 co prawda śmieszny lift ale byl.

Mam ja 4 lata i śmiga jedyne co na starcie zrobiłem to napinacz i slizg do łańcucha rozrządu miały wadę fabryczna ale po wymianie lata jak ta lala.

Jeździ bez żadnych awari cały czas teraz od wczoraj cos z abs sie dzieje ale myślę ze to czujnik abs.

Ja uważam ze autko godne polecenia zrywne wygodne.Silniki jak w 350z luksusowy brat  , vq35de silnik roku parę lat pod rząd w stanach .W silniku motul nalany w automacie dwa razy wymieniałem statycznie olej nissan matic k.

Edytowane przez wkryntek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
irq

Ja mam przed lifta 2006 co prawda śmieszny lift ale byl.

Mam ja 4 lata i śmiga jedyne co na starcie zrobiłem to napinacz i slizg do łańcucha rozrządu miały wadę fabryczna ale po wymianie lata jak ta lala.

Jeździ bez żadnych awari cały czas teraz od wczoraj cos z abs sie dzieje ale myślę ze to czujnik abs.

Ja uważam ze autko godne polecenia zrywne wygodne.Silniki jak w 350z luksusowy brat , vq35de silnik roku parę lat pod rząd w stanach .W silniku motul nalany w automacie dwa razy wymieniałem statycznie olej nissan matic k.

Mozesz napisac cos wiecej o usunieciu wady napinacza? Tez mnie wkurza to klepanie lancucha o silnik, juz troche z tym jezdze ale skrajne opinie czutalem na temat trudnosci i kosztow tej operacji..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi