Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

QQII J11 Tekna Xtronic MY16 by pawcio


pawcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno się tu nic nie działo więc mały update z mojej strony. 

 

da9ef8679372f2b2edeace6b283f0c09.jpg

Powoli szykujemy się do drugiego przeglądu.

 

a869e2732bc34cbea2fef069ecb5916d.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj Qukułeczka odwiedziła ASO Nissana w celu odbycia II przeglądu okresowego. Przyjemność ta kosztowała mnie 275 złociszy

 

9ee623a322a55e24922b43743234009d.jpg

 

Jako autko zastępcze dostałem J11 po FL’u

Po przejechaniu sie tym autem stwierdzam ze to zupełnie inne auto

Silnik i skrzynia (też automat) jakos tak bardziej miękko chodziły. Zawieszenie również ale to już pewnie zasługa 18” i tego, że po wakacjach zapomniałem spuścić trochę powietrza z kół :D 

Pocieszam się tym, że auto miało niespełna 3,5 tysiąca przebiegu :P

 

Edytowane przez pawcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Dawno się tu nic nie działo więc mały update. Klocki na przód zakupione i niedługo może w końcu uda mi się umówić na wymianę :D:P

Poza tym auto powili szuka nowego nabywcy ;)Dostępne od września. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co to chyba wszytsko co ma 4 koła i jeździ
Musi być większe, mocniejsze, automat.
Sam się jeszcze zastanawiam na segmentem Suv vel crossover czy kombi. W kombi zawsze będzie więcej miejsca, No chyba ze to będzie auto wielkości np Q7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xtrail jest fajną opcją ale...

1. Nie ma benzyny z AT ale powoli zaczynam być tego zdania, że do tego typu aut (gabaryt, masa) lepszy jest jednak diesel... tylko te moja małe przebiegi za szybko go zabiją chyba że z ADBlue to działa trochę inaczej niż w starszych dieslach. 

2. Kupować drugiego nissana jak tyle tego kwiatu na tym świecie ;):P

3. To nadal zacofany technologicznie "japończyk" :D

A klocki jeszcze fabryczne. To chyba dobry wynik biorąc pod uwagę skrzynie automatyczna i jazdę w korkach.
W czwartek wymiana. 
3ea74f3167e49a17fc4a192af2465edd.jpg

Edytowane przez pawcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym moim poprzednim aucie klocki przednie wymienialem po 70kkm,a tył po 150kkm wiec twój wynik jest... Taki sobie :) powiedziałbym, że bardzo szybko. 

 

A co do kupna nissana po nissanie to się zgadzam, nie ma sensu... Ja żałuję, że się nie wstrzymlem z kupnem auta rok, bo mam wrażenie, że teraz jest jakis wiekszy wybór... Konkurencja nie śpi, a nawet odrobiła lekcję, a nissan śpi i obudzi się za trzy lata jak inne auta będą "latać" 

Edytowane przez Pavllo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie to było auto? No oczywiście masz rację ale biorąc pod uwagę styl i odcinki na jakich jeżdżę jestem zadowolony. Oczywiście znam też takich co robią po 100k km ale to jazda przeważnie na autostradzie na tempomacie z poszanowaniem ograniczeń prędkości ;) ale nam też takich co zmieniają co 20k km bo mają mocne auto które ładnie przyśpiesza ale czasami trzeba je też zatrzymać ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fiaty! Fiaty panie :)

Stilo

Bravo

teraz Lancia zony- ma 55kkm, a klocki może w połowie zjechane...

jestem ciekaw ile Nissan wytrzyma u mnie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, dopiero następne auto będzie automatem.

a to automaty szybciej zużywają klocki?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjechałem na zmianę i jak się okazało fałszywy alarm
Klocki przeczyszczone. Dokupuje tarcze i za jakiś czas pójdzie cały komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 11.02.2017 o 08:32, kiego napisał:

Tak,ale można to zrobić na subforum qq2,gdy miałem insignie to własnie taki topic spowodował ze wlasciciele bardziej interesowali się autem,wrzucali fotki,porady i patenty,jak również było mnóstwo spotów tylko dla właścicieli danego modelu.

Też myślę ,że to dobry pomysł. Na forum Audi czy Forda ,jest poddział "przywitaj się"  i tam kto che prezentuje swoje samochody i modyfikacje. 

 

PS

Też che pochwalić się :P pomysłami i modyfikacjami.

Edytowane przez Tomaszwi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Wczoraj przy przebiegu 51 500 km Qukułeczka dostała komplecik tarcz i klocków ZIMMERMANN, które czekały od lutego więc spokojnie można teraz cisnąć na upragniony wywczas!  :szatanek:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mały update z mojej strony ;) Ququłeczka bardzo sprawnie i bez najmniejszych problemów zawiozła nas na upragniony urlop a pożniej bezpiecznie przywiozła do domu. 

Nowe tarcze i klocki dobrze się dotarły ;) a tymczasem muszę Was poinformować, że auto już niedługo będzie na sprzedaż. Właściwie to już może być tylko nie mam kiedy zrobic fot i wystawić ogłoszenia. 

Więc gdyby ktoś z Was lub Waszych znajomych poszukiwał takiego auta czyli bezwypadkowego, serwisowanego i zadbanego to nie krępujcie się ;)

Pozdrawiam i do usłyszenia wkrótce! ;)

  

 

 

Link do ogłoszenia
https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-qashqai-nissan-qashqai-j11-tekna-xtronic-1-wl-bezwypadkowy-serwisowany-ID6CxGKt.html

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj nastąpił koniec naszej wspólnej przygody.  :-(
Niech nowemu właścicielowi służy długo i przyjemnie oraz niech nie zawodzi jak mnie nigdy nie zawiodła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trzeba przyznać, że trafił mi się wybitny przeciwnik dobrze obeznany ze sztuką targowania ;) (jeśli Pan Roman tu trafił i to czyta, to pozdrawiam go serdecznie) ale myślę, że doszliśmy do kompromisu, który usatysfakcjonował nas obu. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...