Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK - dyskusje o wszydtkim i niczym.


Gość mike12345
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Tipo jest radio i klima w standardzie.

To mi się chyba  z Dacią pomyliło ...sorry  :wacko:

za dużo ostatnio przeglądam tych ofert....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyliście, ale system audio z 2 głośnikami, jest dopiero w wersji Visia+ :o

..

Nie, nie widzieliśmy. O tym wszystkim napisałem 15.03 :D

Dokładnie!

 

Troszkę to śmieszne w XXI w. ...takie chwyty i zabiegi ... (brak nawet manualnej klimy , radia...)

 

W nowym Tipo też nie ma radia w podstawowej wersji...

Jak mają dawać takie jak std w Pulsarze to może niech lepiej nie dają :P

Sedan sredni ale hatchback i kombi super, klasa Pulsara za 50tys.

Sorry, ale za 50kzł to masz dziwnie wąskie auto + silnik 1.4 bez turbo. Moim zdaniem do Pulsara trochę jednak brakuje, m.in. wyciszenia.
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z sarkazmem,( "Skalarek" na to nie zasłużyła, bo trafiła bez pudła)ale mimo wszystko  trafnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie widzieliśmy. O tym wszystkim napisałem 15.03 :D

Jak mają dawać takie jak std w Pulsarze to może niech lepiej nie dają :P

Sorry, ale za 50kzł to masz dziwnie wąskie auto + silnik 1.4 bez turbo. Moim zdaniem do Pulsara trochę jednak brakuje, m.in. wyciszenia.

 

 

Z sarkazmem,( "Skalarek" na to nie zasłużyła, bo trafiła bez pudła)ale mimo wszystko  trafnie.

Tipo jest klasy Pulsara tak samo jak Duster klasy QQ... ;)

 

Moim skromnym zdaniem ,tym razem się mylisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mike12345

Nie, nie widzieliśmy. O tym wszystkim napisałem 15.03 :D

Jak mają dawać takie jak std w Pulsarze to może niech lepiej nie dają :P

Sorry, ale za 50kzł to masz dziwnie wąskie auto + silnik 1.4 bez turbo. Moim zdaniem do Pulsara trochę jednak brakuje, m.in. wyciszenia.

Dziwnie waskie ale i tak szersze o 2,5cm od Pulsara a za 56tys masz i turbo;-) Ale to juz raczej temat na co zamienilbym nissana Edytowane przez mike12345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Dziwnie waskie ale i tak szersze o 2,5cm od Pulsara ...

Co tej szerokości o której wspominasz, to śmiałbym powątpiewać, więc poproszę o szer. nowej Micry z lustrami i bez. Bo szukałem, ale znalazłem tylko jeden parametr, jak sądzę odnoszący się do szer. bez luster = 1743 mm. Więc różnica jest dokładnie jak piszesz = 2,5 cm, tyle że na korzyść Pulsara

 

Dla porównania szer. Pulsara:

- bez lusterek = 1768 mm

- z lusterkami  = 2017 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tipo jest klasy Pulsara tak samo jak Duster klasy QQ... ;)

W zasadzie to macie rację. Jakoś mi Fiaty od czasów po Bravo kompletnie nie leżą :/

Dziwnie waskie ale i tak szersze o 2,5cm od Pulsara a za 56tys masz i turbo;-) Ale to juz raczej temat na co zamienilbym nissana

Wąskie w tym sensie, że za kierownicą czułem się jakbym siedział w tubie a nie w samochodzie ;-)

Co tej szerokości o której wspominasz, to śmiałbym powątpiewać, więc poproszę o szer. nowej Micry z lustrami i bez. Bo szukałem, ale znalazłem tylko jeden parametr, jak sądzę odnoszący się do szer. bez luster = 1743 mm. Więc różnica jest dokładnie jak piszesz = 2,5 cm, tyle że na korzyść Pulsara

 

Dla porównania szer. Pulsara:

- bez lusterek = 1768 mm

- z lusterkami = 2017 mm

Tamte dywagację jak przystało na forum Micry były n/t Pulsara i Tipo :D

 

Z resztą w ogóle pisałem o wrażeniach wewnątrz, bo czasem szerokość zewnętrzna może być myląca. Przykładowo Clio, brat Micry, niby wymiarowo spoko a w środku wrażenie strasznej ciasnoty. Jak wsiadłem z powrotem do Pulsara to wydał mi się ogromnie przestronny z przodu, a jest przecież w miare normalny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

... Tamte dywagację jak przystało na forum Micry były n/t Pulsara i Tipo :D

 

Z resztą w ogóle pisałem o wrażeniach wewnątrz, bo czasem szerokość zewnętrzna może być myląca. Przykładowo Clio, brat Micry, niby wymiarowo spoko a w środku wrażenie strasznej ciasnoty. Jak wsiadłem z powrotem do Pulsara to wydał mi się ogromnie przestronny z przodu, a jest przecież w miare normalny ;)

Ja zacytowaną przez Ciebie wyżej moją wypowiedzią, nie odnosiłem się do Twoich opinii, a do konkretnej wypowiedzi kol. mike12345, więc nie pisz na tym przykładzie co Ty miałeś na myśli, a czego nie.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zacytowaną przez Ciebie wyżej moją wypowiedzią, nie odnosiłem się do Twoich opinii, a do konkretnej wypowiedzi kol. mike12345, więc nie pisz na tym przykładzie co Ty miałeś na myśli, a czego nie.

No patrz, ale to jednak otwarte forum, więc postanowiłem z tego skorzystać i się wypowiedziałem. Rozumiem, że jak ktoś ma niewypełniony jak trzeba profil, albo nie wypisuje dyrydmałów na temat ładowania akumulatora w Nissanie, który postawił na zimę na kołkach, nie jest godzien się do szanownego usera odezwać ;->
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...