Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Amortyzatory przednie - warte to coś?


fred77

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj pojechałem na przegląd. Wszystko jest dobrze oprócz przedniego prawego amortyzatora. No po osiemnastu latach miał prawo się zużyć.

Na Allegro można znaleźć nowe przednie amortyzatory firmy GH za psie pieniądze. Jakieś 70zł za sztukę z dostawą. Warte to coś czy dać sobie spokój?

Nie chcę inwestować nie wiadomo jakich pieniędzy, ma nie stukać, nie wyciekać i jakoś tam tłumić drgania.

Miał ktoś styczność z tymi amortyzatorami czy dać sobie spokój, zacisnąć zęby i kupić coś bardziej pewnego? Ale bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, ja je będę najprawdopodobniej testować na przodzie za jakieś 2-3 tygodnie, na bank będą lepsze, niż moje oryginały z wybitymi tulejami ... uprzedzam pytanie - takie, bo nie uśmiecha mi się kupować nic droższego, jak zapewne za jakiś czas wleci "coś lepszego".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

P

 

Witaj, ja je będę najprawdopodobniej testować na przodzie za jakieś 2-3 tygodnie, na bank będą lepsze, niż moje oryginały z wybitymi tulejami ... uprzedzam pytanie - takie, bo nie uśmiecha mi się kupować nic droższego, jak zapewne za jakiś czas wleci "coś lepszego".

Po roku odświeżam temat. I jak amortyzatory?

Pytam, bo znów zbliża się przegląd i jak niemal każdy odkładałem zakup nowych, bo zawsze czasu brakowało. No i rok minął.

Już kupiłem. Nawet nie wiem co to za firma, najtańsze.

Na dniach muszę wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja podepnę się pod odświeżony temat z pytaniem, jakie kupić na przód? W terenie nie jeżdżę, rozjechana błotnista polna/leśna droga to maksimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja podepnę się pod odświeżony temat z pytaniem, jakie kupić na przód? W terenie nie jeżdżę, rozjechana błotnista polna/leśna droga to maksimum.

Weź najtańsze. Założyłem i jest dobrze. Są minimalnie słabsze i samochód trochę bardziej się buja, ale przynajmniej równo, a nie jednostronnie.

Dodatkowo kupiłem sobie nowe odbojniki dolnych wahaczy.

Poliuretanowe z firmy Z.P.U.H Elast-pol. Za dwa zapłaciłem 50zł i jest to najniższa cena jaką znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...