Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Tino]Kamera cofania oraz moduł


Gość adrian55625

Rekomendowane odpowiedzi

Gość adrian55625

Witam od pewnego czasu w moim tino nie działa kamera cofania z racji ze mam trochę wolnego czasu postanowiłem to naprawić i tu teraz parę pytań mam:

Jakie powinno być napięcie do kamery?

Które kable są od zasilania kamery?

W którym miejscu jest ten moduł kamery cofania?

Czy kamera od primery p12 rożni się tylko wtyczka?

 

Z góry dzięki za pomoc :)

Pozdrawiam :)

 

rozebrałem dziś moje tino lecz nigdzie nie mogę tego całego modułu znaleźć naprawdę na forum nie ma nikogo kto by mógł jakoś pomóc?

na kablu od zasilania kamery po wrzuceniu wstecznego mam coś koło 2.8V podejrzewam ze za mało więc kolejne skąd idzie prąd na kamerę? oraz do czego idzie biały kabel w instalacji od kamery? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim też nie miałem napięcia zasilającego kamerę. U mnie plus zasilania kamery leci fioletowym przewodem. W bagażniku za lewym boczkiem na którym opiera się roleta znajdują się złączki kabli. Znalazłem plus światła wstecznego i podpiąłem do niego przewód plusa kamery z tym że odciąłem go najpierw od pierwotnego zasilania. Kamera działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Przepraszam za wykopalisko, czy może ktoś mi wrzucić fotkię, gzie znajduje się ta wiązka? Moja kamera też nie działa.

 

 

EDIT: kamera cofania zrobiona. Ściągnąłem tylną zabudowę klapy i kamera była odpięta.

 

Szukałem tylko tej wiązki po lewej stronie w prowadnicy rolety tylnej. Tam są 3 śruby nasadowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...