Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zamiennik nawigacji Adayo CE4MX9


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zdecydowałem się na zakup zamiennika fabrycznej nawigacji do mojego Qashqaia - urządzenie Adayo CE4MX9. Sprzęt ma spore możliwości - lepsze radio, wzmacniacz no i można wgrać dowolna nawigację. Ja wgrałem legalną Automapę (PL). I tu zaczęły się problemy. Po pierwsze - długo trwa wyszukiwanie sygnału GPS. A co najgorsze - Automapa dosyć często się zawiesza. Czy ktoś z forumowiczów miał podobne problemy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Ja mam to radio zainstalowane w moim j11. U mnie także chwilę zajmuję wyszukiwanie sygnału GPS, ale nie trwa to dłużej niż 2-3 minuty i dotyczy sytuacji gdy auto wyjeżdża z garażu. Jeśli auto stoi pod chmurką wtedy czas wyszukiwania jest krótszy. Co do zawieszania nawigacji to ja mam MapaMap EU i u mnie się nie zawiesza. Może spróbuj przegrać Automapę na inną (szybszą) kartę pamięci. Ja natomiast mam problem z pobieraniem kontaktów i ostatnich połączeń. Pierwsze działa tylko po naciśnięciu synchronizacji a drugie pokazuje tylko połączenia które się odbywają jak telefon jest już podłączony do radio. Wcześniejszych połączeń nie pokazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pomimo krytycznych opinii na temat tej stacji zdecydowałem sie na jej zakup. Uznałem, że lepiej kupić coś z polskiej dystrybucji, dostać normalna fakturę itp. Te urządzenia z Ali wyglądaja imponująco, mają 10 calowy wyświetlacz, ale obawiam sie o ich trwałość. Wkrótce podziele sie subiektywnymi opiniami o tym sprzęcie.

(Instaluje w nowiutkim J11 :-) )

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 17.07.2017 o 11:24, tomekp napisał:

Pomimo krytycznych opinii na temat tej stacji zdecydowałem sie na jej zakup. Uznałem, że lepiej kupić coś z polskiej dystrybucji, dostać normalna fakturę itp. Te urządzenia z Ali wyglądaja imponująco, mają 10 calowy wyświetlacz, ale obawiam sie o ich trwałość. Wkrótce podziele sie subiektywnymi opiniami o tym sprzęcie.

(Instaluje w nowiutkim J11 :-) )

Tomek

Jak sprawuje sie radio po dluzszym czasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...